ChargeHub

, Data publikacji:

HARGEHUB Cena: ok. 230 zł; thechargehub.com Chargehub to niezwykle przydatny towarzysz podróży, dzięki któremu naładujemy nawet do siedmiu urządzeń USB jednocześnie – od słuchawek bezprzewodowych po kamerę GoPro. Urządzenie to dostępne jest w wersji okrągłej lub kwadratowej (8,9 cm x 8,9 cm x 3,2 cm, 454 g), a także w kilku opcjach kolorystycznych (różowej, czerwonej, fioletowej, niebieskiej, czarnej i białej). Warto mieć je przy łóżku, aby w nocy ładowało nasze komórki i tablety, oraz zabrać w podróż – zamiast kilku ładowarek.

HARGEHUB
Cena: ok. 230 zł;
thechargehub.com
Chargehub to niezwykle przydatny towarzysz podróży, dzięki któremu naładujemy nawet do siedmiu urządzeń USB jednocześnie – od słuchawek bezprzewodowych po kamerę GoPro.
Urządzenie to dostępne jest w wersji okrągłej lub kwadratowej (8,9 cm x 8,9 cm x 3,2 cm, 454 g), a także w kilku opcjach kolorystycznych (różowej, czerwonej, fioletowej, niebieskiej, czarnej i białej). Warto mieć je przy łóżku, aby w nocy ładowało nasze komórki i tablety, oraz zabrać w podróż – zamiast kilku ładowarek.