ollie

, Data publikacji:

OLLIE Cena: ok. 400 zł; store.sphero.com Podróż nie zawsze musi być przykrym obowiązkiem, nawet jeśli towarzyszą nam dzieci. Wystarczy, że przed wojażami zaopatrzymy się w Olliego, miniaturowego robota, który rozpędza się do prędkości 20 km/h i którym możemy sterować za pomocą smartfona. Ollie jest kompatybilny z systemami Android oraz iOS (iPhone 4S i wyżej) i ma zasięg do 30 metrów. Jest także wytrzymały oraz zaprojektowany tak, by bez trudu wykonywać różnorodne powietrzne akrobacje. W komplecie znajduje się także zestaw różnych opon, zmieniających charakterystykę jazdy robota, a jedno ładowanie jego baterii wystarcza na 60 minut pracy – a raczej przedniej zabawy.

OLLIE
Cena: ok. 400 zł;
store.sphero.com
Podróż nie zawsze musi być przykrym obowiązkiem, nawet jeśli towarzyszą nam dzieci. Wystarczy, że przed wojażami zaopatrzymy się w Olliego, miniaturowego robota, który rozpędza się do prędkości 20 km/h i którym możemy sterować za pomocą smartfona.
Ollie jest kompatybilny z systemami Android oraz iOS (iPhone 4S i wyżej)
i ma zasięg do 30 metrów. Jest także wytrzymały oraz zaprojektowany tak, by bez trudu wykonywać różnorodne powietrzne akrobacje. W komplecie znajduje się także zestaw różnych opon, zmieniających charakterystykę jazdy robota, a jedno ładowanie jego baterii wystarcza na 60 minut pracy – a raczej przedniej zabawy.