Philips InRange

, Data publikacji:

PHILIPS INRANGE BLUETOOTH Cena: 229 zł; philips.pl Ten inteligentny system alarmowy skutecznie zabezpieczy nasze rzeczy przed kradzieżą. Jego głównym elementem jest niewielki brelok (3 cm x 11 cm x 12 cm, 9 g), który przyczepiamy do walizki, kluczy albo portfela. Jeśli tak zabezpieczona rzecz oddali się od właściciela, na jego urządzeniu mobilnym (tylko sprzęt Apple) uruchamia się alarm. Aplikacja (dostępna na telefony iPhone 4S i późniejsze) pozwala nam także łatwo ustalić, gdzie położyliśmy nasze drogocenne przedmioty, oszczędzając masę czasu i nerwów. Można na niej także ustawić bezpieczne godziny, podczas których alarm się nie włączy.

PHILIPS INRANGE BLUETOOTH
Cena: 229 zł; philips.pl
Ten inteligentny system alarmowy skutecznie zabezpieczy nasze rzeczy przed kradzieżą. Jego głównym elementem jest niewielki brelok (3 cm x 11 cm x 12 cm, 9 g), który przyczepiamy do walizki, kluczy albo portfela. Jeśli tak zabezpieczona rzecz oddali się od właściciela, na jego urządzeniu mobilnym (tylko sprzęt Apple) uruchamia się alarm.
Aplikacja (dostępna na telefony iPhone 4S i późniejsze) pozwala nam także łatwo ustalić, gdzie położyliśmy nasze drogocenne przedmioty, oszczędzając masę czasu i nerwów. Można na niej także ustawić bezpieczne godziny, podczas których alarm się nie włączy.