Best Western atakuje

Autor tekstu: , Data publikacji:

Największa sieć hotelowa na świecie coraz śmielej poczyna sobie na naszym rynku.

W październiku, pod tym szyldem, oficjalnie ruszyły trzy hotele. W stolicy pojawił się już drugi, po BW Felix, i również należący do Grupy Kapitałowej PUHIT, Best Western Hotel Portos na Mokotowie. Odnowienie i przystosowanie obiektu kosztowało 15 milionów złotych. Jest tam teraz 225 nowoczesnych pokoi jedno i dwuosobowych, wyposażonych m.in. w bezpłatny Internet oraz 32-calowe ekrany LCD.

Ta sama firma dołączyła do Best Western ze swoim krakowskim hotelem Monopol, który obecnie nazywa się Best Western Kraków Old Town. Mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie krakowskiej starówki i jest pierwszym trzygwiazdkowcem w okolicy. Mieszczący się w zabytkowych wnętrzach hotel dysponuje 54 pokojami Standard, 19 pokojami Lux oraz 18 pokojami o najwyższym standardzie Premium i Superior, które cechuje awangardowy wystrój i oryginalne oświetlenie z możliwością zmiany kolorów.

To nie koniec, bowiem także w Gorzowie Wielkopolskim zadebiutowała marka BW – tam z kolei zmieniono dotychczasowy 3-gwiazdkowy Fado. Best Western Gorzów Wielkopolski oferuje 32 pokoje, w tym 23 jednoosobowe, sześć dwuosobowych oraz trzy przestronne apartamenty o podwyższonym standardzie.