Etravel S.A. zacieśnia współpracę z Accorem

Autor tekstu: , Data publikacji:

Grupa Hotelowa Orbis i jej partner strategiczny Accor rozszerzyli zakres dotychczasowej współpracy z firmą eTravel S.A.

W listopadzie został podpisany kontrakt, na mocy którego eTravel S.A.  został dołączony do międzynarodowego systemu rezerwacyjnego Accor- TARS (Travel Accor Reservation System).

Po raz pierwszy w historii, polska firma stała się globalnym partnerem sieci Accor. Dotychczasowa współpraca obejmowała wyłącznie hotele znajdujące się na terenie naszego kraju, teraz rozszerza się na obiekty Accor na świecie. Dzięki nowej umowie francuska sieć dodatkowo wzmocniła swój kanał dystrybucji. Wszystkie najnowsze promocje, informacje o stawkach, dostępności pokoi, ogłaszane przez Accor wśród hoteli na całym świecie będą od razu dostępne na portalach należących do eTravel S.A.

– Nowe porozumienie to przede wszystkim docenienie naszej wieloletniej współpracy z siecią Accor w Polsce. To również szansa dla nas na rozwój i wzmocnienie pozycji poprzez wzbogacenie oferty o globalne produkty – powiedział Mariusz Dębski, dyrektor działu kontraktowania eTravel S.A.

Dla marki eTravel S.A., która jest właścicielem m.in. portalu hotele.pl, współpraca z Accor będzie pierwszym tego rodzaju kontraktem z międzynarodową siecią hotelową na bezpośrednią sprzedaż hoteli za granicą.  Hotele.pl to system rezerwacji hoteli oferujący ponad 250 tys. obiektów w kraju i na całym świecie.