Po Polsce za 79 złotych. LOT odpowiada na ofertę OLT Express

Autor tekstu: , Data publikacji:

Konkurencja na polskim niebie przynosi efekty. Po zapowiedzi OLT Express wejścia na rynek z tanimi przelotami w Polsce, swoja promocje wprowadza LOT.

Tanie bilety naszego narodowego przewoźnika na loty krajowe można kupować od poniedziałku 20 lutego do piątku 26 lutego tylko na stronie www.lot.com. Podróżni, którzy dokonają zakupu biletów na rejsy krajowe polskiego przewoźnika będą zwolnieni z opłaty za wystawienie biletu. Bilety krajowe mają być też tańsze o około 40 procent. W rejs krajowy będzie się można już wybrać za 79 złotych w jedną stronę.

– Chcemy pokazać naszym Klientom, że LOT oprócz tego, że jest cenionym, tradycyjnym przewoźnikiem, również idzie z duchem czasu, spełniając potrzeby naszych pasażerów, którzy coraz więcej podróżują po Polsce. Podróżni oczekują korzystnych połączeń, ale także atrakcyjnych cen biletów i dlatego LOT dokłada starań, aby sprostać jednocześnie tym oczekiwaniom – tłumaczy akcję LOT-u Marcin Pawluk, Dyrektor Ecommerce PLL LOT.

Nowa promocja LOT zbiega się z zapowiedzią nowego polskiego taniego przewoźnika OLT Express, który tydzień temu ogłosił, że rozwinie siatkę połączeń krajowych – ma latać z Krakowa do Gdańska, Z Warszawy do Wrocławia i Gdańska. Te połączenia maja obsługiwać nowoczesne i duże Airbusy A320/A319. Resztę rejsów obsłużą niewielkie ATR42.