Angielski biznesowy na Malcie – inwestycja w siebie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Studiujesz kierunek związany z biznesem lub prowadzisz biznes i czujesz, że twój angielski pozostawia wiele do życzenia? Chciałbyś mówić płynnie po angielsku używając specjalistycznego słownictwa, by twoi partnerzy biznesowi odbierali cię poważnie? A może chciałbyś rozwijać swoją firmę poza granicami Polski, ale obawiasz się, że twój angielski jest niewystarczający by sprostać wymaganiom światowego biznesu? Daj sobie szansę i zainwestuj w siebie ucząc się bezstresowo języka angielskiego w pięknie położonej szkole języka angielskiego Maltalingua na słonecznej Malcie.

Dlaczego warto wybrać szkołę językową Maltalingua?

Szkoła językowa Maltalingua jest wyjątkowa, skupia kursantów z całego świata, dzięki czemu poznasz środowisko międzynarodowe i nauczysz się szybciej władać językiem angielskim ucząc się pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych brytyjskich nauczycieli. Szkoła została założona i jest prowadzona przez Brytyjczyków, a język angielski jest językiem urzędowym na Malcie. Przez 164 lata Malta była częścią Imperium Brytyjskiego, co pozostawiło trwałe dziedzictwo, także językowe. Sama szkoła położona jest w pięknej, zabytkowej i tętniącej życiem okolicy St. Julian’s. Zaledwie parę kroków od malowniczej zatoki. Nauka w takich warunkach jest przyjemna i bezstresowa, a bliskość dużej ilości kawiarni i barów z kuchnią śródziemnomorską zbawienna w zapewnieniu smacznych posiłków po godzinach spędzonych na nauce.

Szkoła Maltalingua zapewnia wysoki poziom kształcenia, co zostało zauważone i docenione na arenie międzynarodowej. Przyznano jej prestiżowy certyfikat EAQUALS i  wyróżniono w 8 z 12 kategorii jako szkołę doskonałą, co plasuje ją w ścisłej czołówce akredytowanych szkół na Malcie.

Szkoła ma wiele innych zalet, przede wszystkim:

– zapewnia dogodny system kształcenia, dostosowany do indywidualnych potrzeb kursantów.

Zajęcia odbywają się w małych grupkach i pod okiem znakomitych nauczycieli. Można dokupić lekcje prywatne, co jest sporym udogodnieniem dla osób, które chciałyby popracować nad konkretnym zakresem tematycznym lub dodatkowo skupić się na rozwoju konkretnych umiejętności językowych.

– nowoczesne wyposażenie zapewnia wygodne warunki do nauki –  klimatyzowane sale lekcyjne, szybki darmowy internet, specjalnie wydzielone miejsca ułatwiające naukę, duży taras na dachu z parasolami i ławkami oraz kawiarnia z basenem, a do tego bogato wyposażona biblioteka.

– szkoła organizuje wycieczki w ramach zajęć pozalekcyjnych, które pozwalają nie tylko poznać piękno Malty, ale również ćwiczyć język w warunkach pozaszkolnych.

– Pracownicy dokładają wszelkich starań, by zapewnić miłą atmosferę wszystkim uczestnikom kursów.

Jakie kursy biznesowe języka angielskiego można znaleźć w ofercie szkoły?

Oferta kursów biznesowych jest bogata i przeznaczona dla osób ze znajomością języka od poziomu B1. Długość i intensywność kursów różni się od siebie w zależności od indywidualnych potrzeb i czasu, jaki kursant chce przeznaczyć na naukę.

  1. Standardowy kurs biznesowy

Odbywa się od poniedziałku do piątku z intensywnością po 20 lekcji w tygodniu. Każda godzina lekcyjna to 45 minut. Można zdecydować się na tydzień kursu lub więcej, w zależności od potrzeb i wolnego czasu. Kursant musi mieć ukończone 18 lat. Nauka odbywa się w małych, liczących 4 do 6, a maksymalnie 8 osobowych grupkach. Kurs ten można uzupełnić prywatnymi indywidualnymi lekcjami, które szkoła również oferuje.

  1. Intensywny przyspieszony kurs biznesowy

To forma kursu z większą ilością godzin – 30 zajęć w tygodniu. Przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Poza ilością zajęć w tygodniu nie różni się od pierwszej formy i tak jak kurs standardowy wymaga znajomości języka co najmniej na poziomie B1.

  1. Kurs prywatny, czyli nauczanie indywidualne

Jest ciekawą opcją przeznaczoną dla tych, którym zależy na intensywnej indywidualnej nauce połączonej ze specjalnych słownictwem z konkretnej branży. Tematyka zajęć w tym przypadku może być ustalona z nauczycielem już przed przyjazdem. Kurs prywatny zapewnia całkowite skupienie na indywidualnych potrzebach kursanta.

  1. Dodatkowe lekcje indywidualne

To możliwość łączenia kursu grupowego z lekcjami indywidualnymi, które stanowią uzupełnienie wiedzy zdobywanej na kursie albo poruszają inne specjalistyczne zagadnienia, zgodnie z potrzebami kursanta.

  1. Kurs przygotowujący do egzaminu IELTS Academic

IELTS Academic to egzamin dla osób chcących np. studiować za granicą. Kurs odbywa się z intensywnością 30 lekcji w tygodniu i skupia się zarówno na ogólnym rozwoju znajomości jeżyka oraz umiejętności językowych jak i na opanowaniu technik egzaminacyjnych. Minimalny wymagany poziom znajomości języka to również B1.

Dodatkowo szkoła oferuje możliwość uczestniczenia w standardowych i intensywnych kursach ogólnych. Cennik wszystkich kursów wraz z dokładną ofertą znajduje się na stronie szkoły https://www.maltalingua.pl/ceny/ .

Warto wiedzieć, że szkoła oferuje też możliwość zakwaterowania. Posiada nowoczesne klimatyzowane i w pełni wyposażone apartamenty, zlokalizowane maksymalnie 10 minut pieszo od szkoły, które są dzielone z innymi uczestnikami kursu. Kursanci mają również możliwość zamieszkania u rodziny goszczącej.

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, gdzie spędzisz urlop, pomyśl o Malcie z biznesowym kursem angielskiego w unikalnej Szkole Językowej Maltalingua. Nie tylko ciekawie spędzisz czas i odpoczniesz, ale też zainwestujesz w siebie, poszerzysz horyzonty i zyskasz nowe umiejętności, które zaprocentują w przyszłości.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji