Best Western Business Hotels & Conference Center już otwarte

Autor tekstu: , Data publikacji:

Na początku września krakowskie portfolio sieci Best Western poszerzyło się o piąty hotel – czterogwiazdkowy Efekt Express. Jednocześnie otwarte zostało największe hotelowe centrum konferencyjne w Krakowie - BEST WESTERN Business Hotels & Conference Center.

Best Western Efekt Express, zlokalizowany przy ul. Opolskiej 14 w Krakowie, oferuje 179 klimatyzowanych, wyposażonych w dostęp do bezpłatnego WiFi pokoi, mogących pomieścić  w sumie 400 osób. W 2014 r. w obiekcie przeprowadzono gruntowny remont, w związku z tym proces adaptacji do standardów sieci nie wymagał wielu zmian. Bezpośrednio przed dołączeniem do Best Western w obiekcie unowocześniono bezpłatny, hotelowy „Business Point”, a także zmodernizowano wyposażenie pokoi. Dużym atutem obiektu jest jego lokalizacja w pobliżu obwodnicy, co znacznie ułatwia dojazd z podkrakowskiego lotniska, jak i innych części miasta. Ponadto hotel oddaje do dyspozycji gości monitorowany parking mogący pomieścić 230 samochodów, a także siłownię.

Efekt Express położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie czterogwiazdkowego Best Western Premier Kraków Hotel, które wspólnie stanowią teraz Best Western Business Hotels & Conference Center. Infrastruktura tego największego hotelowego centrum konferencyjnego w Krakowie umożliwia organizację spotkania nawet dla 700 osób w sali o powierzchni 1000 m2, a całkowita powierzchnia zlokalizowanych w nim 15 sal konferencyjnych wynosi 2000 m2. Ponadto jego oferta obejmuje łącznie 348 pokoi wyposażonych w 700 miejsc noclegowych, dwie restauracje oraz bary. W ramach relaksu goście obiektu mogą skorzystać z basenu i sauny.

– Kraków to niewątpliwie miasto, w którym ekspansja Best Western jest ostatnio wyjątkowo silnie widoczna. Po tym, jak w kwietniu otworzyliśmy tam Best Western Plus Q Hotel, teraz do sieci dołączył już piąty krakowski obiekt. Aktywacja Best Western Efekt Express i jednoczesne otwarcie Best Western Business Hotels & Conference Center doskonale pokazuje, jakie możliwości rozwoju i współpracy daje hotelom członkostwo w naszej sieci – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę i Kraje Bałtyckie.