Cookin’ Jazz od kuchni w hotelach Novotel

Autor tekstu: , Data publikacji:

Cookin’ Jazz to element wprowadzonej w zeszłym roku nowej koncepcji gastronomicznej NOVO2. To specjalnie zaaranżowana, nowoczesna i wygodna przestrzeń, która stanowi swoistą lożę gromadzącą w sobie życie hotelowe, stając się atrakcyjnym uzupełnieniem lobby. Koncepcja oparta jest na trzech, kluczowych filarach: vitality, czyli zdrowie, connect-ainment (rozrywka) i imagination, czyli inspiracje. Wyjątkowy klimat zapewnia zaaranżowane w sposób niestandardowy wnętrze oraz międzynarodowa kuchnia. Jest ona jednocześnie odzwierciedleniem najnowszych trendów kulinarnych, proponując gościom świeże, proste, minimalistyczne i przede wszystkim ciekawe dania.

Teraz do NOVO2 dołączył Cookin’ Jazz, za sprawą którego goście będą mogli spędzić wieczór w akompaniamencie jazzowych brzmień oraz skosztować ciekawych propozycji z hotelowego menu. Jazz charakteryzuje się wysublimowanymi dźwiękami, występującymi często w luźnych improwizacjach muzycznych. Styl oraz kreatywność to wspólny mianownik łączący tę formę muzyczną z marką Novotel. W wybrany dzień, od poniedziałku do piątku, w każdym z 12 Novoteli będzie można posłuchać na żywo występów specjalnie na tę okazję zaproszonych artystów.

– Cały czas staramy się urozmaicać naszą ofertę, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości – tłumaczy Sabina Bartyzel, Area General Manager South Region Poland, General Manager Novotel Kraków City West – Początkowo Cookin’ Jazz został wprowadzony w 4 pilotażowych obiektach sieci Novotel. Widząc jednak, jaką popularność zdobywa ta propozycja, postanowiliśmy rozszerzyć ją również na pozostałe hotele tej marki. Poprzez te działania chcemy wpisać się na stałe w kalendarz lokalnych wydarzeń kulturalnych.