Finnair trzy razy dziennie z Warszawy

Autor tekstu: , Data publikacji:

Finnair doda dwa kolejne cotygodniowe połączenia między Helsinkami i Warszawą na lato 2019 i będzie latać na tej trasie trzy razy dziennie. W sumie w sezonie letnim 2019 Finnair zaoferuje rekordową liczbę do 44 lotów tygodniowo między Helsinkami a Warszawą, Gdańskiem i Krakowem.

Dwie dodane cotygodniowe częstotliwości między Helsinkami a Warszawą będą obsługiwane w soboty i niedziele od 31 marca do 25 października. Finnair będzie latać codziennie pomiędzy Helsinkami a Krakowem w szczycie sezonu letniego od 24 czerwca do 7 sierpnia z dwoma połączeniami dziennie w czwartki i niedziele. Od 31 marca do 25 października przewoźnik będzie obsługiwać siedem połączeń tygodniowo. Trasa Helsinki – Gdańsk będzie obsługiwana dwa razy dziennie przez cały sezon letni od 31 marca do 25 października.

Dwa dodatkowe cotygodniowe połączenia do Warszawy i wcześniejszy czas porannego wylotu do i z Warszawy mają na celu dalsze udogodnienia w połączeniach z Hongkongu, Singapuru i Bangkoku, a także z Warszawy do Chicago i Nowego Jorku – mówi Arunas Skuja, naczelny dyrektor Finnaira na Europę Wschodnią i kraje bałtyckie.
Wcześniejszy czas porannego wylotu z Helsinek został wprowadzony również  z myślą o wielu pasażerach podróżujących w interesach, którzy będą mogli wylądować w Warszawie już o 08:20 rano.