Gdzie na wyjazd integracyjny? 5 pomysłów dla firm

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wyjazd integraW każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od jego wielkości czy też branży, w której działa, motorem sukcesu są dobrze dogadujący się i zmotywowany zespół pracowników. Świetnie zgrana i dobrze współpracująca grupa ludzi, to fundament powodzenia także i Twojej firmy. Sposobem na budowanie więzi między pracownikami, podnoszenie ich motywacji, a przy tym poszerzenie wiedzy, są wyjazdy integracyjne dla firm. Aby jednak wyjazd integracyjny był udany, należy dobrze wybrać cel takiej destynacji. Oto pięć pomysłów na wyjazdy integracyjne w Polsce.cyjny na Podhale

Wyjazd integracyjny na Podhale

Region ten, położony w południowej Polsce w dorzeczu górnego Dunajca, u północnego podnóża Tatr, słynie z pięknych widoków, a także niezwykle bogatej kultury i tradycji góralskiej. Chętnie odwiedzane miejscowości na Podhalu to Zakopane, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska czy Biały Dunajec. Firmy decydujące się na wyjazdy integracyjne dla pracowników w tym kierunku w ramach takiego wydarzenia mogą zorganizować piesze wycieczki, spływy Dunajcem, a zimą – imprezy narciarskie.

Wyjazdy integracyjne nad polskie morze

Jeśli chodzi o wyjazdy integracyjne w nadmorskie rejony naszego kraju, najczęściej wybierane są takie kierunki, jak Trójmiasto, a więc Gdynia, Gdańsk i Sopot, a także Kołobrzeg, Międzyzdroje, Mielno lub Świnoujście. Turyści doceniają tam piaszczyste plaże i bliskość morza. Podczas takiego integracyjnego pobytu nad morzem zorganizować można dla chętnych turniej siatkówki plażowej czy rejs po Bałtyku.

Wycieczka dla pracowników w Bieszczady

Kiedyś uważane za „polski dziki zachód”, dziś – obok wciąż dzikich okolic, obfitują w typowo turystyczne miejsca. Warto tu odwiedzić takie miejscowości jak np. Polańczyk, Ustrzyki Górne, Cisna czy Solina. Do atrakcji Bieszczad, z których mogą skorzystać uczestnicy wyjazdów integracyjnych, zaliczyć można m.in. off-road, rejsy po jeziorach czy górskie wycieczki, kiedy to nie sposób nie podziwiać pięknych łagodnych połonin.

Wyjazd integracyjny na Pogórze Rożnowskie

Za jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce, i to nie bez powodu, uchodzi Pogórze Rożnowskie, leżące na północ od Beskidu Niskiego. Okolice te zachwycają cudownymi krajobrazami, na które składają się malownicze wzniesienia, lasy i Jezioro Rożnowskie. Szczególnie polecaną miejscowością jest Gródek nad Dunajcem. Wyjazd integracyjny może obfitować w takie atrakcje jak sporty wodne, rajdy na quadach, off-road, spływy raftingowe czy mecze paintballa. M.in. takie aktywności znajdziemy w ofercie hotelu Lemon Resort Spa, który znajduje się właśnie w Gródku nad Dunajcem.

Jura Krakowsko-Częstochowska

Nazwa tego regionu pochodzi od dużej ilości skał i ostańców, które pochodzą z okresu jurajskiego. Turyści zobaczyć mogą tutaj częściowo odrestaurowane średniowieczne zamki, z których niezaprzeczalnie słyną te tereny. Dla pracowników uczestniczących w wyjeździe integracyjnym warto przygotować takie atrakcje jak wycieczki piesze, parki linowe czy różnego rodzaju gry plenerowe.

Organizacja wyjazdów integracyjnych to nie lada wyzwanie. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszego krótkiego poradnika wybór celu takiej destynacji będzie dla Ciebie o wiele łatwiejszy. Powodzenia!

Zapraszamy do odwiedzenia strony: https://www.lemonresort.pl/