„I am city breaking with NYX”, czyli miejskie wakacje

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wszyscy zauważamy rosnącą popularność city breaków – czyli kilkudniowych wypadów do miasta. Na celowniku podróżników wybierających taki wyjazd są duże metropolie, w których w ciągu dnia dzieje się równie dużo, jak i w nocy. Planując wyjazd do Warszawy warto wybrać NYX Hotel Warsaw. Poza doskonałą lokalizacją i nietuzinkowym designem hotel wprowadza nową jakość opieki nad gościem. City lovers – bo tak nazwali się pracownicy hotelu, wychodzą poza ramy klasycznej obsługi gościa hotelowego, stając się ich doradcą i przewodnikiem po najważniejszych miejscach i wydarzeniach w stolicy.

Pracownicy NYX Hotel Warsaw to pasjonaci miasta. Ciekawość Warszawy i chęć jej ciągłego poznawania pozwala na doskonałą orientacje, jakie miejsca i atrakcje są warte uwagi. Z ich inicjatywy zrodziła się formuła City Lovers – czyli doradców i przewodników gości hotelu NYX.

– Każdy z nas – City Loversów ma swoje pasje i zainteresowania – w związku z którymi odwiedzamy nowe miejsca na mapie Warszawy. Dzielimy się wrażeniami, wiemy co się dzieje danego dnia w naszym mieście, rezerwujemy bilety, stoliki w restauracjach, żeby gość mógł się skupić już tylko na wypoczynku i poznawaniu miasta – mówi Natalia Borowicka Front Office & City Reservation Manager.

– Ekipa City Lovers to odpowiedź marki NYX na silną potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem. Dzięki temu nasi goście czują się lepiej zaopiekowani, a my możemy być bliżej gościa, poznawać lepiej jego potrzeby, ale przede wszystkim polecać miejsca przez nas sprawdzone i lubiane– mówi Paulina Kołodziejczyk General Manager NYX Hotel Warsaw.

NYX Hotel Warsaw od wejścia wita gości odważnymi połączeniami kolorów, faktur, tkanin, które wydawać by się mogło do siebie nie pasują – tu komponują się idealnie. W teorii głośne i agresywne wnętrze daje jednak duże poczucie relaksu, komfortu i luksusu. To wszystko dodatkowo otoczone jest muralami, grafikami i instalacjami artystycznymi najważniejszych polskich nazwisk, wśród twórców street i urban artu: Mariusza Tarkawiana czy Mariusza Warasa. To prawdziwa uczta dla miłośników nowoczesnej sztuki.

NYX Hotel Warsaw stoi w samym centrum miasta, co pozwala dotrzeć do większości wartych odwiedzenia miejsc wybierając się na przyjemny spacer. Dojście do Muzeum Powstania Warszawskiego czy Muzeum Narodowego zajmie nam około 20 minut. Na Placu Zamkowym znajdziemy się po niespełna 40 minutach, natomiast serce spotkań towarzyskich – czyli głośny Plac Zbawiciela, to jedyne 25 minut pieszo.

Hotel położony jest w sąsiedztwie najważniejszych węzłów komunikacji miejskiej, z której pomocą dostaniemy się do tych trochę bardziej odległych atrakcji, jakie proponuje stolica. Dzięki temu błyskawicznie można poruszać się po mieście – co w kulturze city breaku jest jednym z głównych celów – zobaczyć jak najwięcej, w jak najkrótszym czasie.

Dla wszystkich odwiedzających Warszawę do końca września, NYX Hotel Warsaw przygotował specjalną ofertę: Rezerwując pobyt w hotelu na hasło „I am city breaking with NYX”, naliczona zostanie 20% zniżka na wszystkie posiłki w czasie pobytu w hotelu. Popołudniami natomiast, nie tylko dla gości hotelowych, bar Clash zaprasza na codzienne happy hours od 17:00 do 19:00, gdzie na wybrane koktajle czeka nas oferta „2 za 1 – two for one”.