Jak reklamować biuro rachunkowe?

Autor tekstu: , Data publikacji:

Według badań z 2013 roku, przeprowadzonych przez Fundacje Starter na polskim rynku działa ponad 45 000 firm księgowych. W 2013 roku było również aktywnie działających prawie 1 800 000 małych i średnich firm. Średnia liczba przedsiębiorców, jakie obsługuje jedno biuro rachunkowe to 25. Jak więc wybić się ponad normę?

W dobie dzisiejszego rozwoju nowych technologii, trudno przedostać się przez gęstą sieć linków. Wpisując hasło biuro rachunkowe  w wyszukiwarce, otrzymamy tysiące różnych stron, które są ofertami z różnych miast i różnych firm. Bardzo trudno sprawić, aby akurat nasze biuro pokazało się jako jeden z pierwszych wyników. Osoba szukająca księgowej czy biegłego rewidenta w serwisie Sprawdzony Księgowy, może określić nie tylko kogo szuka ale również zawęzić wyniki swoich poszukiwań. Jeżeli nasze biuro mieści się w okolicy dzielnicy, którą nasz potencjalny akurat klient przegląda – wizytówka wyświetli się jako jedna z pierwszych

Jak reklamować biuro rachunkowe? Portal Sprawdzony Księgowy umożliwia biurom dotarcie do ogromnej liczby klientów. Znacznie zwiększa się szansa na zdobycie nowych przedsiębiorstw, dla których będzie się świadczyło usługi. Podniesienie swojej pozycji i promocja w Internecie, to doskonały sposób na zwiększenie swojej obecności w sieci. Co najważniejsze, pozwala to również na zwiększenie swojej przewagi nad konkurencją.

Grupa Cloud Planet, która tworzy serwis Sprawdzony Księgowy jest jedynym partnerem  największego banku w Polsce – Banku PKO. Biura współpracujące z firmą Cloud Planet również mają szanse na stanie się partnerem Banku PKO!

Umieszczenie swojej wizytówki jest zupełnie darmowe. Jeżeli jednak chce się dotrzeć do jeszcze większej grupy klientów, można wykupić jeden z dwóch pakietów. Pakiety oferują między innymi nowoczesne narzędzia, które ułatwią prace każdej księgowej. Dodatkowo, każde biuro może samodzielnie edytować swoją wizytówkę, co w przypadku poszerzenia zakresu swojej działalności, pozwoli na zdobycie jeszcze większej ilości klientów.

Współcześnie bardzo łatwo można zepsuć komuś opinie. Serwis Sprawdzony Księgowy oferuje opcje dodawania komentarzy pod wizytówkami biur. Jednak nie ma co się obawiać fałszywych czy obraźliwych opinii. Wszystkie są weryfikowane przez personel platformy Sprawdzony Księgowy.

Każdej księgowej powinno zależeć na tym, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Jednak aby zdobyć zaufanie klientów, najpierw trzeba się odpowiednio wypromować. Serwis Sprawdzony Księgowy daje ogromne możliwościć rozwoju swojej firmy, od promocji, po zdobycie wielu nowych klientów. Dlaczego więc nie skorzystać z technologii jaką oferuje nam portal Sprawdzony Księgowy?

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.