Mamaison Le Regina Warsaw świętowała swoje 15-te urodziny

Autor tekstu: , Data publikacji:

Hotel Mamaison Le Regina Warsaw, wielokrotny finalista Business Traveller Poland Awards, cieszył się swoimi 15-letnimi, "nastoletnimi" urodzinami w Warszawie. Na jubileuszowej imprezie nie zabrakło gości i najlepszych partnerów biznesowych tego wyjątkowego warszawskiego hotelu.

Urodziny miały oryginalny charakter wieczoru klubowego, który we wnętrzach Pałacu Mokronowskich nie był dość oczywistym wyborem. Świętowano nie tylko okrągły jubileusz, ale również nowego dyrektora Jarosława Huńkę, który do tej pory robił to samo w drugim obiekcie sieci Mamaison w Warszawie – Rezydencji Diana, tym samym zostając szefem obu obiektów.

O dobre nastroje zaproszonych przez cały czas trwania imprezy dbał DJ Hirek Wrona, a główną atrakcją był  występ Cezarego Żaka. Entuzjastów kuchni La Rotisserie  zaproszono na poczęstunek z letnim koktajlowym menu autorstwa szefa kuchni Piotra Szulca.

Punktem kulminacyjnym wieczoru był quiz z wiedzy na temat sieci Mamaison Hotels & Residences, który poprowadził Dyrektor Generalny wraz z Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu  Sandrą Iwińską. 15 nagród na 15lecie sieci okazało się strzałem w 10tkę, zaangażowanie gości w drodze na scenę po wygrane takie jak weekend w Pradze lub Budapeszcie, 5cio daniowa kolacja w restauracji La Rotisserie czy butelka szampana Dom Perignon przekroczyło oczekiwania organizatorów.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji