Narodowy Ski Test w Kasinie Wielkiej

Autor tekstu: , Data publikacji:

12 1 13 stycznia w stacji narciarskiej Kasina SKI niedaleko Krakowa odbędzie się pierwsza w Polsce impreza testowa skupiająca aż trzynastu producentów nart i snowboardu. Za darmo będzie można zobaczyć i przetestować narty i deski takich firm jak BLOSSOM, ELAN, DYNASTAR, KASTLE, KNEISSL, MAJESTY, NORDICA, NITRO, ROSSIGNOL, STOECKLI, WED’ZE oraz VOLKL.

Testy są bezpłatne, należy tylko wykupić SKI PASS KASINA SKI. Przy okazji można spotkać się ze specjalistami i profesjonalnymi narciarzami. Serwismeni ustawią narty i wiązania do testów.

Odbywające się dotąd wyłącznie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” po raz pierwszy zawita w góry. I będzie to pierwsza z cyklu takich imprez na sezon 2019/20. Specjalne atrakcje i konkursy dla rodzin przygotowała firma DECATHLON, a pokazy jazdy synchronicznej na nartach przeprowadzi DEMO TEAM Stowarzyszenia Instruktorów SITN PZN.
Kasina SKI  to całoroczny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy i stacja narciarska zlokalizowany w Kasinie Wielkiej, rodzinnej miejscowości Justyny Kowalczyk. To najdłuższy i położony najbliżej Krakowa, sztucznie dośnieżany i oświetlony stok narciarski, określany jako średnio trudny.

W sezonie 2018/2019 stacja narciarska wprowadziła kolejne innowacje i nowości. Zbudowano  nowy system naśnieżania Technoalpin, dzięki czemu Kasina SKI jest w stanie naśnieżyć swoje trasy w 120 godzin, czyli 2 razy szybciej, niż dotąd. Poszerzona została również trasa pod wyciągiem z nowym połączeniem z głównym stokiem. W miejsce starego wyciągu dla początkujących została zainstalowana taśma Sunkids oraz nowy Kubusiowy plac zabaw.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji