Nowy Nosalowy Park Hotel & SPA Zakopane

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wojciech Modest Amaro, zdobywca pierwszej gwiazdki Michelin w Polsce, otworzy w Zakopanem autorską restaurację Heart by Amaro. To wspólny projekt najbardziej uznanego na świecie polskiego szefa kuchni i zakopiańskiej Grupy Nosalowy, powstający w nowym, pięciogwiazdkowym Nosalowy Park Hotel & SPA Zakopane.

Otwarcie hotelu i restauracji planowane jest na sezon zimowy 2019/2020. Heart by Amaro to pulsujące serce wyjątkowej współczesnej gastronomii zanurzone w naturze Podhala. Jak mówi Amaro, ten projekt jest spełnieniem jego marzeń o podróży do natury i polskiej gościnności. Miejsce to będzie przede wszystkim otwartym domem, do którego mistrz kuchni zaprasza każdego, kto chce poznać jego osobiste, wybrane przez lata poszukiwań przepisy na definicję „pyszności”.

Amaro zadbał o to, aby w tej przestrzeni każdy czuł się swobodnie, dlatego też proponuje dania „do podziału”, a także do wyboru z karty. W trosce o zdrowie najmłodszych przygotował specjalne menu „Palce Lizać”, bazujące wyłącznie na produktach ekologicznych. Heart by Amaro to kuchnia stworzona z miłości do ludzi, szacunku do produktu i pasji w odkrywaniu regionalnego bogactwa Tatr.

Więcej informacji: heartbyamaro.pl; nosalowypark.pl

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji