Odkryj zalety prawdziwego SPA

Dni są ciepłe, długie, a lato zachęca do przeżycia przygody. Czyż jest lepszy czas na to, aby zakochać się w nowym miejscu i cieszyć się pełnią relaksu?

Niezależnie od tego, czy jesteś smakoszem, poszukiwaczem przygód, czy samotnikiem, romantykiem lub duszą towarzystwa, poznaj nowe miejsce, w którym każda wolna chwila jest celebrowana. A jeśli jesteś jedną z tych osób, które cenią sobie nade wszystko całościowe doświadczenia, twoim celem podróży powinno być takie miejsce, które zapewni Ci pełen komfort i najwyższą jakość usługi. Twoje wysokie wymagania i oczekiwania spełni całkowicie Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój 12+, kierujący swoją wysublimowaną ofertę do osób dorosłych.

Zadbamy o Ciebie

Jest to prawdziwe SPA, w którym odczuwany wszechobecny spokój sprawi, że poczujesz się zrelaksowany już po przekroczeniu progu hotelu i będziesz rozpieszczany na każdym kroku. Tu uwolnisz się od codziennej rutyny, oddając się w ręce naszych specjalistów. Przygotujemy propozycje pobytu zgodnie z Twoimi potrzebami, a następnie zrealizujemy go tak, by na każdym jego etapie dostarczać pozytywnych emocji. Poranek w rytmie slow z filiżanką pysznej kawy na tarasie, zabiegi pielęgnacyjne połączone z aromaterapią, błogi relaks na basenie, spacer po okolicy, wieczór z książką w kawiarni i w końcu wyspanie się w komfortowym pokoju, to zaledwie kilka propozycji na pełen przyjemności niespieszny wypoczynek, którego tak bardzo nam potrzeba.

Atrakcje w hotelu

Niezapomniane widoki na Jaworzynę Krynicką, kojąca wzrok zieleń przyrody otaczającej hotel i otwarta przestrzeń zachwycą swoim urokiem i towarzyszącym poczuciem wolności. Na miejscu odkryjesz również smakowitości w hotelowej restauracji, czy możliwość uczynienia swojego ciała piękniejszym podczas pielęgnacji w Kosmetycznym Instytucie, lecz to tylko część z bogatej oferty tego luksusowego hotelu. Także powrót do pokoju, wyposażonego we wszelkie udogodnienia, dzięki którym niczego nie będzie ci brakowało, za każdym razem sprawi przyjemność.

Przyjemności na każdym kroku

Jeśli lubisz poznawać nowe miejsca i atrakcje regionu i jesteś ciekaw tego, co znajduje się w okolicy, to w Krynicy-Zdroju znajdziesz ich pod dostatkiem. Zawsze możesz też liczyć na rekomendację pracowników recepcji. Doskonale wiedzą, które miejsca zasłużą na twoją uwagę. Po aktywnie spędzonym dniu, warto udać się na wykwintną kolację do restauracji Szósty Zmysł, gdzie szef kuchni zadba, aby czas posiłku zamienił się w celebrowanie kulinarnych doskonałości.

Spokój i harmonia

Podczas pobytu w hotelu nie możesz pominąć jeszcze jednej przyjemności – Centrum SPA z basenem, kompleksem saun i z trzema jacuzzi, w tym jedno na tarasie zewnętrznym. Tu nie tylko zaznasz błogości i wyciszenia, ale możesz również nacieszyć się bajkowym widokiem na majestat gór Beskidu Sądeckiego, rozpościerającym się za panoramicznym oknem. Emanujący spokojem i tajemną mocą pejzaż ukoi nerwy i przywróci harmonię.

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój 12+ oferuje swoim gościom idealne połączenie komfortu, autentyczności i luksusu. Dlatego takie miejsca są chętnie wybierane przez osoby o wysokich wymaganiach, świadome swoich potrzeb, które wolą odkrywać nowe miejsca na własną rękę.

DrIrenaErisSPA.com 

materiał Partnera