VAS-y, czyli jakie usługi dodatkowe może zaproponować ci bank?

Od kilku lat sektor bankowy rozwija się bardzo dynamicznie. Dzisiejsze konta bankowe umożliwiają nam już nie tylko dostęp do rachunku i wykonywanie transakcji, lecz także zapewniają dostęp do szerokiej gamy dodatkowych aplikacji oraz produktów przydatnych w codziennym życiu. Wiele z nich przeznaczonych jest dla przedsiębiorców. Dowiedz się więcej o usługach dodatkowych oferowanych przez PKO Bank Polski.

Inteligentne konto firmowe

Usługi dodatkowe oferowane przez PKO Bank Polski sprawią, że twoje konto firmowe stanie się inteligentne. Jak to możliwe? Za sprawą takich dodatków jak na przykład asystent firmowy, twoje konto przejmie wiele obowiązków, które wcześniej leżały po twojej stronie. Program może na przykład przypomnieć o nadchodzącym terminie przelewów do ZUS i US, a także powoli na bieżąco kontrolować finanse firmy. Asystent może również prowadzić bazę twoich klientów i zestawiać ją z wpłatami, które od nich otrzymujesz.

Prowadzenie księgowości online i program do wystawiania faktur

Moduł e-Księgowość od PKO Banku Polskiego to z kolei świetnie udogodnienie dla wszystkich właścicieli firm, którzy poszukują łatwego sposobu na wystawianie faktur oraz prowadzenie rozliczeń. Dzięki księgowości online nie tylko oszczędzisz na biurze rachunkowym, lecz także nauczysz się prowadzić rozliczenia firmy. Przekonaj się, że nie ma w tym nic trudnego – komunikaty i instrukcje, które dostarcza PKO Bank Polski, z pewnością nie pozwolą ci na żadne błędy. Jeżeli nie jesteś do końca pewny tego rozwiązania, przetestuj je za darmo przez trzy miesiące. Nawet jeżeli ostatecznie zdecydujesz się na biuro rachunkowe, wciąż możesz korzystać z bezpłatnego generatora faktur.

Specjalna oferta finansowania

Konto w PKO Banku Polskim otwiera przed tobą zupełnie nowe możliwości w kwestii dostępnych form finansowania przeznaczonych specjalnie dla przedsiębiorców. Wśród nich znajdziesz kredyty, leasingi oraz zdobywający coraz większą popularność mikrofaktoring. Dzięki tym rozwiązaniom prowadzenie działalności będzie znacznie łatwiejsze. Dodatkowo już na start możesz otrzymać od banku debet na koncie w wysokości 1000 zł. W późniejszym okresie możesz powiększyć go aż do 20 000 zł.

Karta wielowalutowa i kantor

Do konta firmowego w PKO Banku Polskim możesz dobrać niezwykle funkcjonalną kartę wielowalutową, dzięki której transakcje będą dużo prostsze. Po podłączeniu do konta głównego (w PLN) kont dodatkowych (w innych walutach), otrzymasz dostęp do usługi iPKO dealer, czyli kantoru online dla firm. Możesz wykonywać w nim transakcje natychmiastowe bez żadnych dodatkowych pośredników. Jest to wielka wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Możliwość płacenia kartą

Dodatkowym atutem konta firmowego w PKO Banku Polskim jest możliwość otrzymania bezpłatnego terminala płatniczego, z którego będą korzystać twoi klienci. Terminal w podstawowej wersji otrzymujesz na zawsze za darmo. Dodatkowo przez pierwszy rok możesz również cieszyć się zwolnieniem z płacenia prowizji od transakcji kartami Visa oraz Mastercard. Dzięki terminalowi twoja firma stanie się dużo bardziej przyjazna dla klientów.

Zadbaj o marketing

PKO Bank Polski nawiązał współpracę z firmą Zencard, oferującą nowoczesny system do tworzenia programów lojalnościowych. Pozwala on na zapisanie klienta do programu bez dodatkowej karty lojalnościowej. Punkty zbierane przy dokonywaniu płatności za zakupy są gromadzone na zwykłej karcie bankowej. To ciekawe rozwiązania dla wszystkich tych, którzy chcą podziękować stałym klientom.