Villa 44 w Świnoujściu. Dobre miejsce nad morzem

Autor tekstu: , Data publikacji:

V i l l a  4 4 to nowoczesny apartamentowiec zlokalizowany przy ul. Marii Konopnickiej 8 w Świnoujściu, w odległości zaledwie 250 metrów od plaży i 90 metrów od promenady. Budynek składa się z pięciu kondygnacji naziemnych oraz podziemnych miejsc garażowych.

Rozkład pomieszczeń 24 apartamentów został dopracowany do perfekcji, tak by życie w nich było wygodne, przyjemne i dostosowane do wymagań mieszkańców. Lokale o powierzchni od 26 do 85 mkw. znajdujące się na parterze posiadają ogródki, natomiast na pozostałych kondygnacjach balkony i tarasy. Standard wykończonych pod klucz apartamentów obejmuje zarówno nowoczesne rozwiązania, jak i najwyższej klasy, skrupulatnie dobrane materiały wykończeniowe wraz z wyposażeniem, umożliwiającym komfortowy pobyt. Oddanie do użytkowania V i l l i  4 4 planowane jest na drugi i trzeci kwartał 2020 roku.

Dodatkowo istnieje możliwość zlecenia korzystnego zarządzania wynajmem apartamentów przez firmę zewnętrzną oraz całkowitego odliczenia od zakupu podatku VAT. Ta oferta to doskonała inwestycja w przyszłość. V i l l a  4 4 znajduje się w pięknej, uzdrowiskowej części Świnoujścia, w miejscu cichym i zielonym, stwarzającym idealne warunki do odpoczynku.

Szczegóły i rezerwacja: villa44.pl

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji