Wizz Air z lotami dla polskich kibiców na Euro 2024

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wizz Air ogłosił, że obsłuży specjalne loty dla kibiców na mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej odbywające się w Niemczech.

Oprócz regularnych lotów Wizz Air z Katowic i Gdańska, 16 i 25 czerwca uruchomione zostaną dodatkowe loty z Warszawy i Gdańska do Niemiec, co zapewni fanom większą elastyczność w podróżowaniu i kibicowaniu swojej drużynie. Ponadto Wizz Air uruchomił w dniach 16 i 26 czerwca specjalne loty powrotne z Niemiec do Warszawy i Gdańska, dzięki czemu kibice będą mieli dogodną możliwość powrotu do domu po meczu.

Sasha Vislaus, menagerka ds. komunikacji Wizz Air, powiedziała: – Z wielką radością ogłaszam nasze loty z Polski do Niemiec na Euro 2024, aby uczcić osiągnięcia polskiej reprezentacji! Serdecznie gratulujemy zespołowi sukcesu! W Wizz Air rozumiemy znaczenie wsparcia fanów w podsycaniu emocji podczas najważniejszych wydarzeń sportowych. Dostosowując nasze rozkłady lotów do dat meczów, staramy się zapewnić bezproblemową podróż, umożliwiając polskim kibicom piłki nożnej wyjazd do Niemiec, aby osobiście mogli kibicować drużynie biało-czerwonych. Nasz nowy harmonogram pozwala kibicom skupić się na wspieraniu drużyny i bezproblemowym powrocie do domu po meczach!