Zamek w Gniewie zaprasza na romantyczny wyjazd

, Data publikacji:

W jesienne i zimowe dni często dopada nas chandra, związana z brakiem słońca, chłodem i ogólnym brakiem przyjemności z życia. Na takie samopoczucie dobrym pomysłem jest wyjazd do SPA, jako odskocznia od codzienności.

Tym lepiej, gdy SPA jest zlokalizowane w ciekawym miejscu, a dodatkowo możemy skorzystać też w hotelu, by nie mieć przymusu powrotu do domu jeszcze w ten sam dzień. Takim miejscem jest hotel w zamku w Gniewie, gdzie mamy do dyspozycji atrakcje związane nie tylko ze SPA, ale też z samym zamkiem. Zamek w Gniewie jest bowiem miejscem historycznym – to tutaj mieściła się siedziba polskich Królów, rycerzy, czy Mnichów.
http://www.zamek-gniew.pl/

Na terenie zamku możemy komfortowo wyspać się w jednym z dwóch hoteli – czterogwiazdkowym Hotelu Rycerskim oraz trzygwiazdkowym Pałacu Marysieńki. Goście hotelu mają też możliwość skorzystania ze SPA oraz spróbowania wykwintnych dań w eleganckiej restauracji w Hotelu Rycerskim. Sam hotel oferuje swoim gościom 30 pokoi, w których znajduje się ponad 130 miejsc noclegowych. Alternatywą dla Hotelu Rycerskiego jest Hotel Marysieńki – wybudowany jeszcze w XVII wieku przez Jana Sobieskiego. Nastrojowe pokoje hotelowe przypominające nieco komnaty, wprawią nas w niezwykły nastrój XVII wiecznego dworu oraz jednocześnie zapewnią niesamowicie komfortowe miejsce do spania.

Teren Zamku Gniew będzie świetnym pomysłem na romantyczny wyjazd we dwoje. Nastrojowy hotel ze SPA z pewnością przywoła najmilsze wspomnienia, a dodatkowo pozwoli oderwać się od szarej codzienności. W tym celu możemy skorzystać z pakietu specjalnie przeznaczonego dla par o nazwie „We Dwoje”, który zapewnia atrakcje specjalnie na romantyczny weekend. W ramach pakietu utrzymujemy nocleg w pokoju dwuosobowym, lub apartamencie. W cenie są też śniadania, a na powitanie para otrzymuje butelkę wina musującego. To jednak dopiero początek atrakcji, bo później czeka nas nocny spacer po zamku z użyciem pochodni. Taka rozrywka jest nieodłącznie związana z Zamkiem w Gniewie i zapewne wprowadzi nas w średniowieczny nastrój. Wcześniej będziemy mieli możliwość skosztowania pysznych dań na romantycznej, 3-daniowej kolacji przy świecach, z gratisowym kieliszkiem wina. Z jego usług mogą skorzystać jednak też firmy, które poszukują dla swoich pracowników niebanalnego miejsca na firmową konferencję.