Ryanair na lotnisku Chopina do 30 kwietnia

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ryanair potwierdził, że będzie nadal obsługiwać swoje loty do/z warszawskiego lotniska Chopina do 30 kwietnia 2013 r., podczas gdy końcowe prace remontowe na lotnisku Warszawa Modlin będą kontynuowane w marcu i kwietniu.

Wszystkie loty Ryanair zaplanowane do/z lotniska Warszawa Modlina będą obsługiwane do/z lotniska Chopina do 30 kwietnia aby ułatwić dostęp pasażerom podróżującym do Warszawy.

Ryanair serdecznie przeprasza pasażerów (którzy zostali poinformowani przez e-mail) za wszelkie niedogodności i oczekuje na wznowienie lotów z/do lotniska w Warszawie Modlin, gdy już pas startowy zostanie naprawiony.

Robin Kiely z Ryanaira powiedział: – Ze względu na prace remontowe pasa startowego na lotnisku w Warszawie Modlin, Ryanair będzie nadal operował swoje loty do/z lotniska Chopina do 30 kwietnia 2013 r., dla ułatwienia naszym pasażerom. Lotnisko Warszawa Modlin przewiduje, że naprawa zakończy się w marcu lub kwietniu, także czekamy na powrót do Modlina gdy już pas startowy zostanie naprawiony.