Ryanair: Tanie bilety dla pasażerów OLT Express

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ryanair postanowiła uratować plany podróży pasażerom OLT po tym jak polskie linie lotnicze zawiesiły swoje loty, oferując taryfę ratunkową zaczynającą się już od 44 zł (w jedną stronę, podróż między 28 października a 11 grudnia), co jest o połowę mniej niż taryfa „ratunkowa” Wizz Air.

Oferta ta 44 zł jest dostępna na alternatywnych połączeniach oferowanych przez Ryanair z Bydgoszczy, Gdańska, Łodzi, Modlina, Wrocławia, do Brukseli, Edynburga, Frankfurtu, Londynu, Mediolanu, Paryża oraz Rzymu.

 Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty, pasażerowie OLT są proszeni o zalogowanie się na www.ryanair.com/member/ryanairoltexpress.html w celu dokonania swojej rezerwacji do 6 sierpnia.

Stephen McNamara z Ryanair, powiedział: – Ryanair ratuje plany podróży pasażerom OLT oferując im alternatywne połączenia z cenami zaczynającymi się już od 44 zł w jedną stronę – co jest o połowę mniej niż taryfa „ratunkowa” Wizz Air.Specjalna oferta jest dostępna już teraz na podróż między 28 października a 11 grudnia poprzez zalogowanie się na www.ryanair.com/member/ryanairoltexpress.html do 6 sierpnia. To kolejny powód dla pasażerów aby rezerwowali bilety lotnicze z Ryanair, największą linią lotniczą w Europie.