15 i 16 marca Access Luxury Travel Show znowu w Pradze

, Data publikacji:

Po dwóch latach wirtualnych spotkań, w dniach 15-16 marca ALTS powraca do Pragi. Dwudniowe wydarzenie będzie doskonałą okazją do spotkań na żywo z czołowymi postaciami z branży turystycznej z różnych krajów. Ósma edycja ALTS będzie wyjątkowo szczególna, a nowy format wydarzenia otworzy przed gośćmi szereg okazji do spotkań z kluczowymi ekspertami w obszarze turystyki, odświeżenia starych znajomości i nawiązania nowych, wartościowych relacji biznesowych, a także spędzenia czasu wśród profesjonalistów z branży.

ALTS gromadzi przedstawicieli luksusowych hoteli, kurortów, wyspecjalizowanych biur podróży, ministerstw ds. turystyki, oraz – co najważniejsze – operatorów wycieczek, pośredników (zarówno FIT jak i MICE) oraz firm świadczących usługi concierge, specjalizujących się w segmencie podróży luksusowych. Partnerzy mogą spodziewać się spotkań z luksusowymi wystawcami (przedstawicielami branży hotelarskiej/ wyspecjalizowanych biur podróży/ ministerstw ds. turystyk) z wielu krajów, m.in. Seychelles Tourism Board, Hilton Seychelles, Soneva Maldives & Thailand, Burj Al Arab Jumeirah, Pine Cliffs, a Luxury Collection Resort, Falkensteiner Hotels & Residences, Jamaica Tourist Board, Ikos Group i inni.

15 marca w luksusowym i wyjątkowym hotelu Kings Court Hotel 5* w sercu praskiego Starego Miasta zespół ALTS będzie gościł najważniejszych kluczowych organizatorów z Czech, Polski, Słowacji, Węgier i wielu innych krajów. Po warsztatach B2B na gości czekał będzie drink w hotelowym Majesty Lounge.

Kolejnego dnia, tj. 16 marca, całość wydarzenia przeniesie się do Pałacu Kaiserštejnskýego, szacownego barokowego budynku przy tętniącym życiem Placu Małostrańskim. W programie zaplanowano liczne spotkania B2B i prezentacje, a wszystko to w nietuzinkowej atmosferze obiektu światowego dziedzictwa UNESCO. Pełen wrażeń dzień zakończy się sutą kolacją, zwieńczoną programem artystycznym.

– Przez kilka ostatnich lat byliśmy świadkami tego, jak silny i pełen potencjału okazał się rynek turystyki wyjazdowej Europy Środkowo-wschodniej – mówi Margarita Orlova, jedna z organizatorek ALTS. – W najbliższych latach należy spodziewać się przede wszystkim rosnącego zainteresowania sektorem turystyki luksusowej i można śmiało stwierdzić, że ACCESS Luxury Travel Show jest wysokiej klasy platformą spotkań, która łączy ze sobą ważnych, nieprzypadkowych profesjonalistów z branży z krajów Europy Środkowo-wschodniej.

Celem ALTS jest tworzenie najwyższej wartości, a w tym roku zespół ALTS zaplanował coś naprawdę wyjątkowego. Na koniec wieczoru ALTS przygotował dla gości wyjątkową niespodziankę – odbędzie się loteria, w której do wygrania będą cenne nagrody od partnerów wydarzenia, m.in. vouchery na pobyt w luksusowych obiektach.

Aby zarejestrować się na najbliższe wydarzenie ACCESS Luxury Travel Show w Pradze, prosimy wysłać e-mail na adres  events@luxurytravel-show.com

Od ponad 12 lat ACCESS Luxury Travel Show jest gospodarzem dorocznych specjalistycznych wydarzeń, które odbywają się w Pradze, Budapeszcie, Warszawie i Bukareszcie, podkreślając unikalny charakter każdego z tych rynków. Zespół ALTS łączy ze sobą liderów branży turystycznej z całego świata, tworząc idealną platformę do nawiązywania kontaktów, spotkań B2B z przedstawicielami wiodących globalnych graczy, a także wspierając budowanie trwałych relacji biznesowych na niezwykle ciekawym rynku.

Dla organizatorów wyjazdów grupowych i biur podróży udział w wydarzeniu jest darmowy, a bilet obejmuje kolację i napoje w trakcie wieczornego spotkania. Więcej informacji dostępne na stronie: http://luxurytravel-show.com