Amman, Lagos i Abudża dołączą w siatce lotów Emirates

Autor tekstu: , Data publikacji:

Od 8 września Emirates wznowiły  przewozy pasażerskie do Ammanu w Jordanii, powiększając tym samym liczbę miejsc docelowych obsługiwanych przez Emirates w Zatoce Perskiej i na Bliskim Wschodzie do 8 miast. Przewoźnik będzie realizował także rejsy pasażerskie do Lagos (od 7 września) i Abudży (od 9 września) w Nigerii. Wznowienie lotów do obu nigeryjskich miast powiększa afrykańską siatkę Emirates do 13 miejsc docelowych. Tym samym Emirates będą oferować loty do 84 kierunków.

Loty z Dubaju do Ammanu będą obsługiwane codziennie na pokładzie Boeinga 777-300ER. Można je rezerwować na stronie emirates.com lub w biurach podróży. Samolot Emirates EK 903 wyleci z Dubaju o 15:00, a do Ammanu przyleci o 16:55. Rejs EK 904 wyleci z Ammanu o 19:00, lądując w Dubaju o 23:00. Pasażerowie latający do / z Jordanii muszą spełniać kryteria wymagane przez kraj docelowy.

Loty do Lagos będą obsługiwane 4 razy w tygodniu w poniedziałek, środę, piątek i niedzielę. Loty do / z Abudży będą odbywać się codziennie. Bilety można rezerwować na emirates.com lub za pośrednictwem biur podróży.

Pasażerowie podróżujący z obu miast w Nigerii, między Amerykami, Europą, Afryką i Azją i Pacyfikiem mogą cieszyć się bezpiecznymi i wygodnymi połączeniami przez Dubaj. Klienci mogą zatrzymać się lub podróżować do Dubaju, ponieważ miasto zostało ponownie otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów.

Mając na uwadze bezpieczeństwo podróżnych i społeczności testy COVID-19 PCR są obowiązkowe dla wszystkich pasażerów, również tranzytowych, przylatujących do Dubaju (i ZEA), w tym obywateli ZEA, mieszkańców i turystów, niezależnie od kraju, z którego przybywają .