Emirates z nagrodami Skytrax World Airline Awards 2016

Autor tekstu: , Data publikacji:

Linia Emirates została ogłoszona najlepszą linią lotniczą na świecie w 2016 roku w prestiżowym plebiscycie Skytrax World Airline Awards 2016, zdobywając ponadto wyróżnienie za najlepszy system rozrywki pokładowej − rekordowy, 12. rok z rzędu, a także nagrodę dla najlepszego przewoźnika na Bliskim Wschodzie.

Nagrody, przyznawane na podstawie wyników największego w branży badania zadowolenia pasażerów, uznawane są za globalną miarę jakości linii lotniczych. W tym roku w plebiscycie wzięło udział 19,2 miliona pasażerów z ponad 104 krajów, którzy ocenili łącznie 280 przewoźników. W badaniu oceniane są standardy jakości głównych produktów i usług w branży lotniczej na podstawie 41 kluczowych wskaźników efektywności.

– Czujemy się zaszczyceni prestiżowymi wyróżnieniami Skytrax. W naszej działalności zawsze kierujemy się dobrem klientów i robimy wszystko, aby zawsze i wszędzie zapewniać im najwyższy poziom obsługi na każdym etapie podróży. Stale inwestujemy w nasz produkt i usługi, zarówno naziemne, jak i pokładowe. Uważnie wysłuchujemy klientów i nieustannie dążymy do tego, żeby spełniać ich oczekiwania, a nawet je przechodzić. Fakt, że nagrody te są przyznawane bezpośrednio na podstawie opinii pasażerów to satysfakcjonujący i wspaniały wyraz uznania dla naszej ciężkiej pracy, którą włożyliśmy w stworzenie jakości Emirates – powiedział Tim Clark, prezes Emirates.

Komentując nagrodę Prezes Skytrax Edward Plaisted stwierdził: – Wyróżnienie Emirates tytułem najlepszej linii lotniczej na świecie po raz czwarty to fantastyczne osiągnięcie i prawdziwy dowód popularności przewoźnika. Spełnienie oczekiwań tak szerokiej i zróżnicowanej grupy pasażerów nie należy do łatwych zadań, ale linie Emirates wciąż otrzymują od nich pochwały za ofertę produktów i usług we wszystkich klasach rezerwacyjnych. Szczególnym uznaniem wśród klientów cieszy się system rozrywki pokładowej Emirates, przy czym należy zauważyć, że podziw wzbudza nie tylko sama oferta kanałów, ale także najwyższej jakości sprzęt – zwłaszcza w samolotach A380.

Emirates to największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, a nasza rozbudowana siatka połączeń oferuje pasażerom loty do 154 kierunków w 81 krajach na 6 kontynentach z dogodną przesiadką w Dubaju. Dysponujemy jedną z najmłodszych flot nowoczesnych samolotów szerokokadłubowych. Są one nie tylko wydajne, ale także znacznie wygodniejsze dla podróżujących, umożliwiając instalowanie i oferowanie najnowszych produktów pokładowych.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji