Ryanair odnowił współpracę z Vistair

Autor tekstu: , , Data publikacji:

Ryanair odnowił współpracę z Vistair, wiodącym na rynku dostawcą zaawansowanych systemów zarządzania treścią operacyjną i bezpieczeństwem dla branży lotniczej, na kolejne 5 lat. W ramach tej odnowionej umowy Ryanair będzie nadal korzystać z wiodącego w branży systemu zarządzania dokumentami Vistair, DocuNet, w celu usprawnienia tworzenia, dystrybucji i konserwacji instrukcji operacyjnych, ponieważ linia lotnicza nadal rośnie do 800 samolotów i 300 milionów pasażerów do 2034 roku.

Vistair jest jednym z wiodących na świecie dostawców systemu zarządzania treścią operacyjną dla publikacji technicznych z zakresu lotnictwa, bezpieczeństwa i treści regulacyjnych. Vistair koncentruje się na wprowadzaniu wiodących na rynku innowacji, które upraszczają złożony ekosystem operacji lotniczych, inżynierii, bezpieczeństwa i zgodności w przemyśle lotniczym i sektorze obronnym. Nasza technologia jest liderem w cyfrowej transformacji bezpieczeństwa, wydajności i zgodności, podnosząc standardy w całej branży. Zaufało jej wiele najbardziej postępowych organizacji lotniczych i obronnych na całym świecie.

W styczniu 2024 r. Vistair ogłosił fuzję z Comply365 i strategiczną inwestycję w rozwój ze strony Insight Partners i Liberty Hall Capital Partners. Połączenie Vistair i Comply365 tworzy wiodącego globalnego dostawcę technologii zgodności, bezpieczeństwa i analizy danych obsługujących przemysł lotniczy, obronny i kolejowy z ponad 120 klientami zlokalizowanymi w ponad 30 krajach na sześciu kontynentach.

– Z przyjemnością ogłaszamy 5-letnie przedłużenie naszej wieloletniej współpracy z Vistair. Jako linia lotnicza nr 1 w Europie, niezawodny i wydajny system zarządzania dokumentami Vistair, DocuNet, pomógł nam utrzymać wydajność operacyjną i szybkość reakcji w całej naszej rozległej flocie i złożonych operacjach. DocuNet nadal spełnia nasze wysokie oczekiwania, przyczyniając się do naszych ciągłych dobrych wyników operacyjnych, zapewniając, że Ryanair pozostaje w czołówce standardów operacyjnych i zgodności, ponieważ nadal rośniemy do 800 samolotów i 300 milionów pasażerów do 2034 roku – powiedział Neal McMahon, Chief Operating Officer w Ryanair.

– Cieszymy się, że możemy przedłużyć naszą współpracę z Ryanair. Odnowienie tej umowy odzwierciedla zaufanie, jakim Ryanair darzy Vistair i DocuNet. Jako największa grupa lotnicza w Europie, najwyższa wydajność operacyjna jest najważniejsza. Z niecierpliwością czekamy na dalsze wspieranie Ryanair w osiąganiu doskonałości operacyjnej i utrzymywaniu najwyższych standardów zgodności – dodał Dominic Clarke, Chief Commercial Officer w Vistair.