Singapur, brama do Azji

Autor tekstu: , Data publikacji:

Bezpośrednie połączenie z Warszawy do Singapuru, które od 15 maja 2018 uruchamiają Polskie Linie Lotnicze LOT, z pewnością ułatwi kontakty handlowe pomiędzy Warszawą i Azją. Port lotniczy Changi w Singapurze uchodzi za wrota do krajów Dalekiego Wschodu i Australii, a samo miasto-państwo jest fascynującym kulturowo i ekonomicznie tyglem, w którym spotyka się wielu kultur.

LOT wraz z liniami partnerskimi proponuje połączenia z przesiadkami w Singapurze do najważniejszych portów w Azji Południowo-Wschodniej, Australii i Nowej Zelandii. Bezpośrednie rejsy z Warszawy do Singapuru rozpoczną się 15 maja.

Dla pasażerów to dobra wiadomość. W ramach jednej rezerwacji LOT-u połączenia z Singapuru będą wykonywane przez Singapore Airlines, przewoźników z grupy Jetstar oraz Qantas i Air New Zealand. Pasażerowie LOT-u zyskają możliwość podróżowania na jednym bilecie przez Singapur do wielu miast, m.in. w Tajlandii, Malezji, Indonezji, Hongkongu, Wietnamu, na Filipiny, a także Australii i Nowej Zelandii.

Godnym polecenia miejscem w Singapurze jest hotel Sofitel Singapur Sentosa, którego dyrektorem jest Polak Piotr Kupiec. Dyrektor osobiście dba, aby jego polskim gościom niczego nie brakowało, chętnie też doradza, co zwiedzić i dokąd warto się wybrać.

Hotel położony jest w pięknym parku, po którym chodzą pawie zaglądające do pokojów.

Najlepsze pokoje – Corner Junior Suite są idealnie położone i pięknie urządzone, natomiast hotelowe restauracje słyną z nowoczesnej formy serwowania dań i wyjątkowych połączeń smaków.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji