Wizz Air Abu Dhabi odleciał na Malediwy

Autor tekstu: , , Data publikacji:

Wizz Air Abu Dhabi ogłosiła uruchomienie swojego pierwszego lotu do Male na wyspach Malediwów. Trasa będzie obsługiwana cztery razy w tygodniu w październiku, w każdy wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę. Zwiększy się do sześciu razy w tygodniu w listopadzie i będzie obsługiwana codziennie od grudnia. Bilety są dostępne w sprzedaży na wizzair.com oraz przez aplikację mobilną. 

Uruchomienie nowego połączenia jest zgodne z planami ekspansji Wizz Air Abu Dhabi i będzie obsługiwane przez piąty samolot typu Airbus A321neo, który niedawno dołączył do floty,.

Malediwy od dawna są ulubionym miejscem podróżnych ze względu na idealne położenie, czyste, białe, piaszczyste plaże i kolorowe rafy. Szczycące się niezliczonymi lagunami, palmami kokosowymi i pięknymi rafami Malediwy, składają się z około 1200 małych wysp koralowych i ławic piaskowych, zapewniając poznawanie życia na wyspie z dala od codzienności. Dla tych, którzy chcą odkryć romantyzm wysp Malediwów, nowe połączenie jest  doskonałą okazją na niskokosztowe opcje podróży zarówno w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jak i dla pasażerów przesiadających się z Europy Środkowej i Wschodniej za pośrednictwem siatki połąćzeń Wizz Air.

– Malediwy oferując idealną ucieczkę na relaks i odkrywanie siebie są popularnym celem podróży. Zgodnie z naszym zobowiązaniem do oferowania klientom niskokosztowych podróży, cieszymy się, że dajemy możliwość lotów do tego tropikalnego raju, odblokowując nowe możliwości nie tylko dla pasażerów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale także dla przesiadających się. Nowa trasa będzie obsługiwana przez piaty samolot Airbus A321neo, który niedawno został dodany do naszej nowej floty i oferuje najniższe spalanie paliwa, emisje i hałas – skomentował Michael Berlouis, dyrektor zarzadzający Wizz Air Abu Dhabi

Wizz Air Abu Dhabi jest spółką joint venture ADQ, jednej z największych spółek holdingowych w regionie z szerokim portfelem dużych przedsiębiorstw obejmujących kluczowe sektory zdywersyfikowanej gospodarki Abu Dhabi, oraz Wizz Air Holdings Plc, najszybciej rozwijającej się europejskiej linii lotniczej, która obsługuje flotę 166 samolotów Airbus A320 i A321.