Zgarnij darmowy nocleg w wybranym przez Ciebie hotelu dzięki Hotels.com™!

Kochasz podróże i podróżujesz często? Możesz w związku z tym otrzymywać nagrody dzięki programowi Hotels.com™ Rewards. Jak to? Program ten oferuje bezpłatne zakwaterowanie na całym świecie — w ten sposób odkryjesz więcej za mniej!

Hotels.com™ oferuje podróżnym pobyt w hotelu, który sami wybiorą spośród setek tysięcy obiektów, znajdujących się w ponad 200 krajach.  Znaleźć idealny hotel na nadchodzący wyjazd można za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub na stronie Hotels.com.  Prawdziwe opinie na temat hoteli napisane przez gości Hotels.com, którzy rzeczywiście zatrzymali się w danym obiekcie ułatwiają wyszukiwanie. Dzięki nim wiesz, że warunki w wybranym hotelu będą dokładnie takie, jakich oczekujesz.

Łatwo możesz stać się uczestnikiem Hotels.com™ Rewards i zgromadzić 10 noclegów w obiektach na całym świecie. Po dziesięciu noclegach jedenasty otrzymasz bezpłatnie*! Noclegi w ramach programu można gromadzić w różnych obiektach, od hoteli po apartamenty czy wille.  Jedyny wymóg dla uczestników to przynajmniej jedna rezerwacja dokonana w ciągu roku.

Rejestracja jest bezpłatna i zajmuje niecałą minutę. Możesz wykorzystać swój darmowy nocleg w ponad 190 000  hoteli, gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz.

Dodatkowo, uczestnicy programu Rewards mają dostęp do ukrytych cen, czyli ofert specjalnych, które nie są dostępne dla wszystkich. Rejestracja w programie oraz dokonywanie rezerwacji możliwe jest na pośrednictwem strony Hotels.com, a także na urządzeniach mobilnych iOS i Android

 

Więcej informacji: Hotels.com™

*Do bezpłatnego noclegu nie są wliczone podatki i opłaty. Wartość bezpłatnego noclegu wyliczana jest na podstawie średniej ceny 10 zgromadzonych noclegów.