Tanie linie lotnicze Dalmatian z Warszawy do Zagrzebia

Autor tekstu: , Data publikacji:

Tani przewoźnik z Chorwacji – linie lotnicze Dalmatian zapowiedziały uruchomienie z dniem 1 lipca br. połączeń z Warszawy do Zagrzebia. Zgodnie z planem przedsiębiorstwa loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki.

Zgodnie z założeniami chorwackiej spółki lotniczej realizacja połączeń pomiędzy lotniskiem Chopina w Warszawie, a Zagrzebiem rozpocznie się już za dwa tygodnie. Pierwszy lot z Warszawy władze linii lotniczych Dalmatian zaplanowały na 1 lipca br. Do obsługi rejsów mają zostać skierowane samoloty pasażerskie typu Airbus A320. Z kolei ceny biletów na te połączenia mają rozpoczynać się od 30 euro za bilet w jedną stronę – poinformował portal warszawa.gazeta.pl.

Oferta chorwackiego przewoźnika zdaje się być bardzo atrakcyjna. Poza niską ceną biletów (przelot w obie strony to wydatek rzędu 300zł) przewoźnik zaoferował również korzystną taryfę bagażową. W ramach 60euro, które przyjdzie wydać za przelot w obie strony każdy z pasażerów będzie miał prawo nadania bagażu rejestrowanego o maksymalnej dopuszczalnej wadze do 20kg, a także wnieść na pokład bagaż podręczny o wadze nieprzekraczającej 10kg.

Przewoźnik udostępnił już także informacje dotyczące harmonogramu połączeń pomiędzy lotniskiem Chopina, a Zagrzebiem. Pierwszy lot przypadający na wtorek 1 lipca ma wystartować z Zagrzebia około godziny 15: 00 i dotrzeć do Warszawy około godziny 16:30. Lot powrotny dla pasażerów z Polski wystartuje o 17: 05 i przyleci do Zagrzebia około godziny 18:40.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.