W Ryanair tanie bilety już dostępne na iPhone

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ryanair ogłosiła, że od teraz pasażerowie mogą jeszcze łatwiej kupić tanie bilety, wystarczy, że skorzystają z nowej aplikacji na iPhone/iPad, dostępnej na iTunes już za €3.

Nowa aplikacja Ryanaira umożliwia pasażerom dostęp do najtańszych biletów, dokonanie rezerwacji (także priority boardingu i wykupienie bagażu rejestrowanego), sprawdzenie rozkładu lotów, sprawdzenie dokonanych wcześniej rezerwacji oraz dodanie do istniejących rezerwacji usług opcjonalnych m.in. priority boardingu czy bagażu rejestrowanego. Pasażerowie mogą także na bieżąco śledzić informacje dot. nowych połączeń i wyprzedaży tak by korzystać z najlepszych ofert.

Aplikacja Ryanaira (która wkrótce dostępna będzie także na Android), posiada następujące funkcjonalności:

  • Informacje o cenach na 1500 trasach Ryanaira
  • Bezpośrednie rezerwowanie lotów
  • Dostęp do istniejących rezerwacji (priority boarding i bagaż rejestrowany)
  • Dostęp do rozkładu lotów
  • Dostęp do najnowszych informacji Ryanaira o wyprzedażach, promocjach i nowych trasach
  • Rezerwacja samochodu z firmą Hertz

Podczas inauguracji Michael O’Leary z Ryanaira powiedział  -Ryanair z radością uruchamia najnowszą funkcjonalność dla naszych pasażerów (iPhone/iPad app), która umożliwi rezerwacje, zarządzanie rezerwacjami i korzystanie z najnowszych promocji bezpośrednio z iPhone czy iPad. Pasażerowie mogą teraz rezerwować loty korzystając tylko z telefonu, w dzień i w nocy, mając pewność, że nie przegapią najtańszych biletów. Nasza nowa aplikacja dostępna jest już dzisiaj w iTunes store za €3.