rarefilm.net

Hotel Jurata w sieci Best Western już w czerwcu 2016 roku

Autor tekstu: , Data publikacji:

Kolejny etap ekspansji sieci Best Western. Tym razem do grupy hoteli tej marki dołączy trzygwiazdkowy, w pełni zmodernizowany Hotel Jurata. Do dyspozycji gości zostanie oddanych 45 pokoi, bogate zaplecze sportowe i wellness oraz w pełni wyposażona sala konferencyjna. Inwestorem jest Chopin Airport Development.

Hotel Jurata, położony zaledwie 300 m od plaży to nie tylko doskonała lokalizacja, ale również szereg atrakcji i udogodnień. Goście mogą skorzystać z krytego basenu, kręgielni, siłowni, boiska wielofunkcyjnego i kortów tenisowych. Do ich dyspozycji jest również zaplecze SPA, m.in. sauna, jacuzzi oraz zabiegi kosmetyczne. Po dołączeniu do Best Western Hotel Jurata będzie jedynym obiektem przynależącym do międzynarodowej sieci na Półwyspie Helskim.

Hotel odda do dyspozycji gości 45 pokoi, które w ostatnich miesiącach zostały dostosowane do standardów Best Western. Pokoje wyposażone są w m.in. telewizory LED, czajniki, żelazka i deski do prasowania, Wi-Fi, lodówki oraz mini sejfy. Dla gości biznesowych przygotowano salę konferencyjną o powierzchni 178 m2 z dostępem do światła dziennego, z możliwością podziału na dwie mniejsze o powierzchniach 103m2 i 75m2.

– Już w czerwcu tego roku przedstawimy naszym klientom zupełnie nową odsłonę Hotelu Jurata. Dołączenie do sieci Best Western niewątpliwie daje ogromną szansę na pozyskanie nowych gości, a także zbudowanie silnego wizerunku w oparciu o międzynarodową markę na konkurencyjnym rynku Półwyspu Helskiego. W celu wypromowania oferty hotelu pod nowym szyldem, spółka Chopin Airport Development nawiązała współpracę z Mariuszem Czerkawskim – najsłynniejszym polskim hokeistą, a obecnie zapalonym golfistą. Wspólnie chcemy pokazać, że Hotel Jurata to miejsce, w którym można spędzić czas w sposób ciekawy, aktywny i wartościowy, również poza sezonem – tłumaczy Adam Strażecki, Prezes Zarządu spółki Chopin Airport Development.

Hotel Best Western Jurata będzie pierwszym obiektem naszej sieci na Półwyspie Helskim. – Otwarcie tego hotelu pod szyldem Best Western wzmacnia naszą obecność w tym regionie Polski i jest dowodem na intensywny rozwój sieci. Jestem przekonany, że oferta i doskonała lokalizacja hotelu w Juracie sprosta oczekiwaniom naszych klientów – dodaje Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę i Kraje Bałtyckie.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org