Kwiecień – Maj 2022

Świat urządza się po pandemii. Granice wielu państw są już otwarte zarówno dla podróżujących w interesach, jak i dla turystów. Linie lotnicze zwiększają częstotliwość lotów do destynacji uchodzących za biznesowe, otwierają się nowe hotele, centra konferencyjne i restauracje.

Zapraszam Państwa w podróż do Rzymu, jednego z najbardziej atrakcyjnych i stylowych miejsc w Europie. Nietrudno zgadnąć, skąd się wzięła taka opinia o Wiecznym Mieście – wystarczy spędzić dzień spacerując po starożytnych ulicach, zwiedzając jego liczne zabytki i muzea, a wieczorem wypić aperitivo i zjeść kolację przy jednym z historycznych placów. To wyjątkowe miasto zbudowane na siedmiu wzgórzach w samym tylko 2019 roku odwiedziło przeszło dziesięć milionów międzynarodowych turystów, dzięki czemu stało się ono jedną z najpopularniejszych europejskich destynacji.

W 2020 roku w stolicy Włoch planowano otwarcie wielu nowych hoteli, w tym tak uznanych marek jak The Hoxton, Bulgari, Six Senses i Rosewood, których celem było podniesienie standardu usług hotelowych w Wiecznym Mieście. Niestety, ze względu na pandemię i wpływ, jaki miała ona na życie, zdrowie i pracę ludzi na całym świecie, pierwsze nowe hotele zaczęły otwierać się dopiero wiosną 2021 roku. Kolejne obiekty powstały latem, gdy wszyscy świętowali zwycięstwo Włoch – zarówno w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej, jak i w konkursie Eurowizji.

W tym wydaniu przygotowaliśmy dla Państwa listę najważniejszych naszym zdaniem nowych obiektów na mapie miasta oraz premier, na które warto zwrócić uwagę w niedalekiej przyszłości. Polecam nasz temat z okładki pod tytułem „Nowe hotele w Rzymie”, a zaraz potem – podróż do Włoch. Życzę udanej lektury!

Pobierz całe wydanie w pliku .pdf