Ischgl. Narty w rytm muzyki

Autor tekstu: , Data publikacji:

Do dyspozycji klubowicza będzie w zamian salonik VIP w ultranowoczesnej restauracji na górze Idalp, osobisty trener narciarski, podziemny parking, strefy VIP podczas koncertów gwiazd, ekskluzywne, bezkolejkowe wejścia na wyciągi i wiele, wiele innych. Członkami VIP Clubu są m.in. frontwoman Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger czy dyskotekowy potentat z Modern Talking Dieter Bohlen.

VIP Mountain Club w Ischgl

VIP Mountain Club w Ischgl

Kappl i Galtur. Rodzinnie i bez zgiełku

Na szczęście region Ischgl to nie tylko głośna muzyka i młodzieżowe imprezy do rana. W okolicy, pół godziny jazdy samochodem, mamy do dyspozycji dwa urokliwe, bardzo ciche, rodzinne ośrodki narciarskie. Pierwszy to Kappl and See, leżący na wysokości 1258 m.n.p.m. Znajdziemy tu dziesięć wyciągów, Sunny Mountain Adventure Park – strefę przygotowana specjalnie dla dzieci ze śnieżnymi jaskiniami i wyciągami taśmowymi oraz Sunny Mountain Club Kappl, gdzie dorośli mogą zostawić soje dzieci na niemal cały dzień zabawy.

SONY DSC

Drugi cichy i rodzinny ośrodek to Galtur, mała wioska, leżąca na wysokości 1600 m.n.p.m. Ośrodek podzielony jest na kilka stref, w których znajdziemy coś i dla dzieci i dla ich rodziców. Szczególnie urokliwy jest zjazd niemal wprost do wielkiego sztucznego jeziora, na którego brzegu znajduje się dolna stacja jednego z wyciągów.

SONY DSC

 

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.