Podróże biznesowe – wiele korzyści dla firmy

PartnerPlusBenefit – to bezpłatny program premiowy Lufthansy, w którym firma może gromadzić punkty za podróże służbowe realizowane przez pracowników firmy w ramach połączeń oferowanych przez osiem linii lotniczych.

PartnerPlusBenefit

W programie biorą udział takie linie, jak: Lufthansa, Air Canada, ANA (All Nippon Airways), Austrian Airlines, Brussels Airlines, Eurowings, SWISS i United Airlines. Jakie korzyści przynosi program? PartnerPlusBenefit pomaga obniżyć koszty podróży, ponieważ korzystając z kompleksowej oferty ośmiu linii lotniczych, firma łatwo i szybko gromadzi punkty Benefit.

Atrakcyjne nagrody

Punkty Benefit można regularnie wymieniać na atrakcyjne nagrody: bilety nagrody, vouchery FlyNet®, zaproszenia do Business Lounge, upgrade, przewóz dodatkowego bagażu, przelew gotówki, nagrody rzeczowe z Lufthansa WorldShop, a także możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca w samolocie.

Podwójne mile

Warto pamiętać, że osoby podróżujące w celach biznesowych gromadzą punkty podwójnie. Każda podróż służbowa to nie tylko dodatkowe punkty Benefit na koncie firmy, ale również mile na indywidualnym koncie pasażera w programie Miles & More. Oba programy znakomicie się uzupełniają.

ZOBACZ PRZEWODNIK PO PROGRAMIE PARNTERPLUS BENEFIT >>

Punkty na powitanie

Przystąpienie do programu PartnerPlusBenefit nie wymaga limitu podróży, które muszą być zrealizowane. Każda firma, która dołączy do programu, otrzymuje na powitanie nawet do 1400 punktów Benefit (1 000 punktów za rejestrację i aktywację konta oraz dodatkowe 400 punktów za rejestrację co najmniej jednaj karty kredytowej w swoim profilu). Szybkiej rejestracji można dokonać na www.ppb-infolounge.com

Automatyczne naliczanie

Punkty Benefit naliczane są automatycznie przy płatności kartą kredytową zarejestrowaną w programie poprzez wprowadzenie numeru klienta do rezerwacji dokonywanej w biurze podróży lub mogą być uzupełnione manualnie na stronie programu lub przez opiekuna firmy z ramienia Lufthansy (do sześciu miesięcy wstecz).

Indywidualne kontrakty

Międzynarodowe koncerny, które ponoszą ogromne koszty podróży służbowych, mają możliwość zawarcia indywidualnego kontraktu, oferującego wiele korzyści i pomoc ze strony Lufthansy.

Już teraz warto zarejestrować firmę w programie PartnerPlusBenefit, aby jak najszybciej korzystać ze wspaniałych nagród.

więcej informacji: www.ppb-infolounge.com