Zorganizuj spotkanie biznesowe w Radisson Blu

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali na spotkanie biznesowe? Specjaliści w tej dziedzinie z hoteli Radisson Blu pomogą na każdym etapie realizacji – od pierwszej rozmowy poprzez cały etap planowania aż po realizację imprezy.

Zaangażowani i kompetentni

Organizacja spotkania w hotelu ma wiele zalet – jedną z najważniejszych jest jakość usług. Istotną rolę odgrywa tu zaangażowany i kompetentny personel, który pomoże w planowaniu i realizacji imprezy. Każdy z hoteli Radisson Blu w Polsce zapewnia indywidualną opiekę koordynatora. Będzie on zawsze do dyspozycji i zadba o szczegóły – od rezerwacji sali odpowiedniej do potrzeb organizatora i specyfiki spotkania aż po pomoc w rozwiązaniu problemów technicznych w trakcie wydarzenia.

Idealne miejsce na konferencję

Decydującym czynnikiem wyboru sal konferencyjnych w hotelach jest również możliwość skorzystania z zaplecza noclegowego. Standard hoteli Radisson Blu jest tu na najwyższym poziomie, zaś ich lokalizacja daje możliwość łatwego dojazdu i realizacji bardzo ciekawych atrakcji dla uczestników. Ważne jest też wyposażenie sal konferencyjnych – także dostęp światła dziennego i możliwość pełnego zaciemnienia, dostęp do szybkiego bezpłatnego Internetu dla wszystkich uczestników spotkania, profesjonalny serwis bankietowy oraz zaplecze kulinarne. Ważna jest możliwość skorzystania z sal o różnych wymiarach – większych, przeznaczonych na główne spotkanie, a także mniejszych boardroomów przeznaczonych do bardziej kameralnych rozmów.

Dobrze zaplanowany posiłek

Odpowiednio skomponowane menu zwiększa koncentrację i kreatywność uczestników spotkań aż o 20 procent. Warto wziąć to pod uwagę, jeśli przez dłuższy czas chcemy utrzymać ich pełne zaangażowanie. Pełnoziarniste świeże pieczywo, smaczne ryby, owoce i warzywa, a także chude mięso to klucz do sukcesu w rozbudzaniu aktywności i kreatywności. O właściwie dobrane menu również świetnie zadba każdy Radisson Blu. Warto rozważyć bardziej oryginalny katering niż najbardziej popularną kawę i ciastka – na przykład bazujący na kuchni wybranego kraju lub z dominacją wybranego składnika, takiego jak czekolada czy truskawki. Ciekawym wyborem będzie menu z przewagą lokalnych produktów i regionalnych potraw albo najnowsze trendy street food.

Spotkania z korzyścią

Ciekawy program lojalnościowy może zachęcić do skorzystania z usług wybranej marki. Organizatorzy imprez w hotelach sieci Radisson Hotel Group™ uczestniczą w programie Radisson Rewards™. Pozwala on na dostęp do specjalnych przywilejów, wymianę punktów na darmowe pobyty, mile lotnicze i nie tylko.