Saeco Incanto OTC HD8917/09: perfekcyjna kawa w Twoim domu!

Naprawdę perfekcyjna kawa we własnym domu? Nie ustępująca tym z wielkich włoskich stacjonarnych ekspresów? Tak, to możliwe. Saeco Incanto to kryjący w sobie wysokiej jakości włoską technologię nowy standard w swojej klasie. Sprawdź, jak można zrobić taką kawę.

Miłośnicy kawy jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej pragną w zaciszu własnego domu przygotowywać ulubione napoje znane z kawiarni, przy użyciu ekspresu, który dopełni stylowego wystroju ich wnętrza i wyrazi ich osobowość. Incanto One Touch Milk Carafe jest wyrazem przyświecającego marce Saeco dążenia do doskonałości. Ten prosty w obsłudze ekspres pozwala rozkoszować się szeroką gamą rodzajów kawy – od espresso przez cappuccino po latte macchiato – przygotowywanych przez naciśnięcie jednego przycisku. Na wyszukane wzornictwo ekspresu Incanto One Touch Milk Carafe marki Saeco składa się charakterystyczna obudowa ze stali szlachetnej połączona z eleganckimi metalowymi detalami.

Kawa za jednym dotknięciem

Incanto One Touch Milk Carafe marki Saeco zapewnia doskonały aromat dzięki opatentowanemu młynkowi, wykonanemu w całości z materiałów ceramicznych, który wydobywa maksimum smaku i zapewnia długotrwałe i jednolite działanie. Moc kawy można ponadto dostosować do własnych upodobań, wybierając spośród pięciu ustawień mielenia – od najdrobniejszego po najgrubsze – co pozwala uzyskać kawę mocniejszą lub łagodniejszą w smaku. Dzięki dwukomorowemu dzbankowi na mleko ten nowy ekspres do kawy daje nam wspaniałą, aksamitną piankę, która ostrożnie wlana do filiżanki zachwyci każdego amatora cappuccino.

Z kolei łatwa w użyciu funkcja Memo zapamiętuje indywidualne ustawienia dotyczące proporcji każdego z zapisanych napojów. Moc i temperaturę kawy można spersonalizować stosownie do własnych preferencji przy pomocy intuicyjnego wyświetlacza, a moduł parzenia daje się w całości wyjąć, by ułatwić regularne czyszczenie.

Ekspres Incanto One Touch Milk Carafe HD8917/09 marki Saeco jest dostępny w rekomendowanej cenie detalicznej 3139 pln

Pięć Tysięcy filiżanek kawy bez konieczności usuwania kamienia

Kawowi smakosze wiedzą, że usuwanie kamienia to czasochłonna konieczność składająca się na konserwację ekspresu. Gromadzący się w ekspresie kamień może spowalniać przepływ wody, zmniejszać wydajność bojlera, zakłócać podgrzewanie i ostatecznie unieruchomić urządzenie. Jak więc temu zapobiec?

Filtr AquaClean od Saeco to proste i długotrwałe rozwiązanie tego problemu, które nie tylko ułatwia obowiązki, ale pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Wystarczy regularnie co około trzy miesiące zmieniać filtr, co zajmuje zaledwie kilkanaście sekund by móc nie odkamieniać ekspresu i zawsze cieszyć się perfekcyjnym smakiem kawy.

Filtr AquaClean łatwo, jednym ruchem, instaluje się w pojemniku na wodę. Usprawnia proces filtrowania dzięki dwóm nowatorskim rozwiązaniom: wykorzystaniu technologii wymiany jonowej i porowatego mikro filtra, który wychwytuje najdrobniejsze cząsteczki. Ponadto, opatentowana trasa przepływu wymusza na wodzie wewnątrz filtra przebycie dłuższej drogi zanim trafi do automatycznego ekspresu do kawy, dzięki czemu jest ona dokładniej przefiltrowana, a więc również czystsza, a to pozwala wydobyć autentyczny smak kawy.

– Saeco od trzydziestu lat uosabia pasję, kreatywność i zaawansowaną technologię. Dzięki nowemu, opatentowanemu filtrowi AquaClean przeżyć związanych z delektowaniem się kawą nie zmąci konieczność odkamieniania ekspresu. W ten sposób, miłośnicy kawy mogą cieszyć się tym, co dla nich najważniejsze: filiżanką perfekcyjnej kawy, za każdym razem zaparzonej w krystalicznie czystej wodzie – opowiada Iza Rogulska, Public Relation Manager Philips.

Debiut rynkowy filtra AquaClean marki Saeco miał swoją premierę tej jesieni. Każdy z ekspresów wyposażonych w filtr jest oznaczony specjalną naklejką na opakowaniu, by użytkownicy mieli świadomość tego dodatkowego atutu.