Cholewiński Exclusive. Nowa kolekcja na wiosnę i lato 2015

Autor tekstu: , Data publikacji:

Zbliżająca się wiosna zobowiązuje, aby w nowy sezon wejść z powiewem świeżości i lekkości i taka jest nowa kolekcja – zapraszamy do naszych salonów.

CHOLEWIŃSKI to połączenie nowoczesnego designu z tradycją precyzyjnego wykonania. Marka od ponad 30 lat należy do wiodących producentów galanterii skórzanej z segmentu premium. Założona przez Jana Cholewińskiego i współtworzona przez dyrektor kreatywną Irenę Cholewińska firma, nie ustaje w dążeniu do doskonałości. W rodzinnej atmosferze, w podwarszawskiej manufakturze powstają rzeczy piękne i charakteryzujące się najwyższą jakością. Materiały i dodatki pochodzą z uważnie wyselekcjonowanych fabryk, a skóry z najlepszych włoskich garbarni. Za jakość produktów ręczą również najznamienitsi polscy kaletnicy. O ponadczasowej klasie naszych wyrobów, a ponad to o wysokim stopniu zaangażowania w Społeczną Odpowiedzialność Biznesu(CSR) świadczą liczne nagrody ze świata mody czy za działalność charytatywną. Firma została wyróżniona między innymi Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, Statuetką Moda & Styl oraz medalem za wpieranie Mistrzostw Polski w Pływaniu O/N.

Podążając za nowymi trendami wprowadziliśmy nową ekskluzywną kolekcję torebek z najwyższych gatunkowo skór i niepowtarzalnych odcieni, które zadowolą gusta i podkreślą styl tych najbardziej wymagających klientów. W nowej kolekcji znajdą Państwo najwyżej jakości wyroby skórzane, które świetnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, jak również będą wspaniałym dodatkiem do eleganckiej kreacji wieczorowej. W regularnej ofercie dostępna jest szeroka gama pasków damskich i męskich, odpowiednich do stylizacji wizytowej i wieczorowej; w różnorodnej kolorystyce i fakturach skór, które będą stanowiły niebanalne dodatki.

03

Miejski szyk z pewnością podkreśli torba w pięknym odcieniu bordo wykonana z najwyższych gatunków skór w trosce o najdrobniejsze detale, wykończona okuciami w kolorze niklu.

05

Zadbaliśmy również o szeroką gamę w wyborze wytwornych upominków z galanterii drobnej tj. kosmetyczki, piórniki, etui na telefon oraz tablet. Posiadamy bogata oferta portfeli z kolekcji Platinum w różnorodnej kolorystyce i wzorach, wykonanych z najwyżej jakości materiałów w trosce o najdrobniejsze szczegóły i funkcjonalność.

Miłośnikom klasyki proponujemy tradycyjną elegancką teczkę oraz dopełniające całość dodatki między innymi portfele i paski w równie pięknej tonacji kolorystycznej. W ofercie dostępne są również inne klasyczne modele teczek wykończone okuciami w kolorach starego złota oraz niklu, w których zastosowane są różne warianty zamka od szyfrowego po tradycyjne.

01

 

Więcej informacji: www.cholewinski.com