Tried and Tested. Studio Zdrowia i Urody Kosmiczna Metamorfoza

Autor tekstu: , Data publikacji:

Obietnica kryjąca się w haśle promującym Studio zaintrygowała mnie i skłoniła do odwiedzenia go, by przekonać się o prawdziwości tej tezy.

Kosmiczna Metamorfoza to miejsce z najnowocześniejszym światowym sprzętem medycznym, które wychodzi poza ramy sektora health & beauty dając profesjonalną, kompleksową pomoc przy odchudzaniu, modelowaniu sylwetki i niwelowaniu skutków procesów starzenia się skóry. Kompleksowość oferty wiąże się z holistycznym podejściem do klienta, koncentrując się na każdym aspekcie istotnym nie tylko w procesie chudnięcia, lecz przede wszystkim zdrowego życia: diecie, treningu oraz zabiegach wyszczuplających i modelujących ciało.

Położenie

Salon znajduje się na warszawskim Ursynowie, w rejonie, w którym większość ulic nosi urokliwe, ptasie nazwy – ta, przy której znajduje się Kosmiczna Metamorfoza – Makolągwy. Choć placówka ma niewiele miejsc parkingowych, bliskie sąsiedztwo centrum handlowego sprawia, że parkowanie nigdy nie jest problemem.

Oferta

Kosmiczna Metamorfoza jako jedyne Studio w Polsce oferuje zabiegi wyszczuplające przy użyciu kosmicznego urządzenia Body Sculptor, które jest efektem najnowszych badań przeprowadzanych nad właściwościami pola magnetycznego. To unikatowe urządzenie pozwala zredukować również trzewną tkankę tłuszczową, co jest absolutną nowością na rynku oferującym zabiegi wyszczuplające, które koncentrują się wyłącznie na tłuszczu podskórnym.

Choć najlepsze rezultaty osiąga się stosując pakiet 12 zabiegów, już pojedynczy seans daje widoczne i wymierne (centymetrowe) efekty. W dodatku sam zabieg jest bardzo przyjemny i odprężający, a w gratisie otrzymuje się wejścia na urządzenie VacuWell (spacer w podciśnieniu), które jeszcze przyśpiesza i wzmaga efekty czego również mogłam w pełni doświadczyć. Tym, którym zależy na uzyskaniu błyskawicznego efektu oferowane są dodatkowo zabiegi kriolipolizy wykonywane za pomocą urządzenia Lipo Cryo, które skutecznie redukuje tkankę tłuszczową.

Jeśli po znacznym ubytku tkanki tłuszczowej pozostanie wspomnienie w postaci zwiotczałej skóry, do akcji wkracza Venus Freeze. Wyjątkowość tego urządzenia polega na połączeniu multipolarnej fali radiowej z impulsowym polem magnetycznym, co daje spektakularne efekty odmładzania skóry jak również pozbycia się cellulitu.

Ze względu na te urządzenia salon koncentruje się głównie na modelowaniu i wyszczuplaniu sylwetki, ale można w nim odbyć także standardowe zabiegi medycyny estetycznej.

kosmiczna2

Ocena

Kosmiczna Metamorfoza jest miejscem wyjątkowym i wartym odkrycia. Pasja właścicielki, pani Adrianny Sikorskiej sprawia, że miejsce ma przytulny i ciepły charakter, a każdy z klientów czuje się ważny i zadbany. Sympatyczny i wykwalifikowany personel daje poczucie bezpieczeństwa i komfort wykonywanych zabiegów. A jakość urządzeń i efekty? Zachęcam do wypróbowania.

Cena
zabieg na urządzeniu Body Sculptor – 30 minut 200 zł

 

 


Studio Zdrowia i Urody Kosmiczna Metamorfoza

Ul. ul. Makolągwy 21 lok. u2, Warszawa, Polska.
Tel. tel. 882 008 999