Konferencja w Hotelu Bania **** Thermal & Ski

Autor tekstu: , Data publikacji:

Lato w dzisiejszej rzeczywistości to idealny moment na zorganizowanie planowanej od dawna konferencji. Udajmy się zatem Podhale do jednego z najlepiej przygotowanych hoteli w branży MICE.

Bania **** Thermal & Ski to znany kompleks hotelowy w Białce Tatrzańskiej słynący ze świetnych warunków wypoczynkowych dla rodzin z dziećmi i klientów VIP. Mieści 275 pokoi i apartamentów. Jednak tuż przed wybuchem pandemii hotel dodał do swojej oferty coś jeszcze – Bania Conference Centre – nowoczesną, elegancką i funkcjonalną przestrzeń dla biznesu. To aż 1500 m2 powierzchni z 14 dowolnie aranżowanymi i wyposażonymi w najnowsze rozwiązania technologiczne salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić 1000 osób.

Grupy obsługuje osobna, bardzo przestronna recepcja wyposażona w szatnię, zaplecze sanitarne i oddzielne przejście do części hotelowej. Mobilne konstrukcje umożliwiają wydzielanie stanowisk recepcyjnych na indywidualne życzenie uwzględniając standy reklamowe oraz Digital Signage

To co przede wszystkim poczujemy przebywając w Hotel Bania **** Thermal & Ski to klimat Podhala. Całość za sprawą unikatowego wystroju i  architektury zdecydowanie wyróżnia się na rynku konferencyjnym. To nowoczesny design połączony z surowością kamienia i góralskiego wzornictwa.

Foyer Bania Conference Centre to idealne miejsce by podczas przerwy napić się świeżo palonej kawy i zasiąść w wygodnych fotelach. Znajdziemy tutaj bezpośrednie wyjście na przestronny taras zewnętrzny. Foyer połączyć można na życzenie z salami konferencyjnymi tworząc jedną przestrzeń bankietowo – wystawienniczą.

Zaplecze gastronomiczne zintegrowano ciągiem komunikacyjnym wzdłuż sal, by zapewnić jak najsprawniejszą obsługę cateringową. Sale konferencyjne wyposażono w szybki Internet i klimatyzację, a całość w pełni zautomatyzowano. Duża część sal posiada dostęp do światła dziennego.

Esencję Podhala znajdziemy na szczycie hotelu. Tuż nad centrum konferencyjnym, na 4 piętrze mieści się kameralna kawiarnia. Dzięki panoramicznym oknom mamy tu okazję podziwiać jeden z najlepszych widoków na panoramę Tatr i Białki Tatrzańskiej. Kawa i słodkie specjały w takim miejscu wprawią nas w wyśmienity nastrój przed ważnym wystąpieniem.

Sala Trzy Korony

513 m2

max 430 os.

To sala estradowo – konferencyjna z profesjonalną sceną. Posiada amfiteatralną trybunę, doskonałe oświetlenie i nagłośnienie oraz świetną akustykę. Istnieje możliwość podzielenia sali na trzy mniejsze.

Sala Wierchy

410 m2

max 400 os.

To elegancki design połączony w surowością kamienia i regionalnego wzornictwa. Sala oferuje bardzo duże możliwości w kwestii aranżacji przestrzeni, można podzielić ją nawet na 7 oddzielnych sal wyposażonych w nowoczesne systemy multimedialne.

Sala Litwinka

144 m2

max 50 os.

Sala idealna na bardziej kameralne, klimatyczne spotkanie. Jej wystrój wyróżnia rzemieślniczy kunszt podhalańskich cieślów.

Sale VIP

63 m2

max 56 os.

Dwie z pośród czterech sal VIP mają dostęp do prywatnych tarasów z widokiem na panoramę Tatr, a jedna bezpośrednie wyjście na dziedziniec połączony z Foyer. Sale VIP to idealne miejsce do prowadzenia prestiżowych spotkań biznesowych. W salach można śledzić na żywo transmisję z wydarzeń, które odbywają się w dużych salach konferencyjnych.

 

Doskonale zorganizowana konferencja, jak świetnie zdajemy sobie z tego sprawę to nie tylko część oficjalna. Po zachodzie słońca, dla gości otwiera się Klub Bania. Nowoczesny design, iluminacje świetlne oraz lasery połączone z kolorowymi drinkami i muzyką taneczną sprawią, że grupa po intensywnym dniu zabawi tu do białego rana.  Klub oferuje także specjalną salę VIP.

Hotel Bania **** Thermal & Ski usytuowany jest u stóp największego kompleksu narciarskiego w okolicy, połączonego z basenami termalnymi. W sezonie letnim na stoku Bania z widokiem na Tatry wydzielane jest specjalne miejsce na ognisko. Oprócz tego możemy spacerować po górach, jeździć na quadach, rowerach czy też wybrać wycieczki tematyczne po okolicy.

Zimą znajdziemy tu świetnie przygotowane stoki z szybkimi i wygodnymi wyciągami krzesełkowymi. Na terenie kurortu znajdują się wypożyczalnie z profesjonalnym sprzętem narciarskim, a Skipass Tatry Super Ski daje dostęp do 91 zróżnicowanych tras narciarskich o łącznej długości ponad 57 km.

Cały rok natomiast stoją przed nami otworem Termy Bania. To wyjątkowe miejsce gdzie woda odpręża, uzdrawia i wzmacnia siły witalne, a wysoka zawartość minerałów regeneruje skórę. Saunarium po intensywnym szkoleniu pozwala zregenerować siły i zahartować się przed kolejnym dniem. Hotelowe Sielsko Anielsko Whelness & SPA jest natomiast świetnym miejscem, aby wyciszyć umysł po długiej konferencji i zrelaksować się przed snem.

Nie obawiajmy się organizacji nawet najbardziej ekscentrycznego wydarzenia. Doświadczony zespół Bania Conference Centre dzięki szerokiej możliwości aranżacji przestrzeni konferencyjnej zadba o powodzenie każdej imprezy.