Tried and Tested. Sound Garden Hotel, czyli selfservice z muzyką w tle

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ciekawe rozwiązanie – dla tych, którzy nie wezmą ze sobą laptopa lub tabletu – to przeglądarka www, obsługiwana klawiaturą numeryczną na pilocie – dzięki niej możemy posurfować w sieci, skorzystać z widocznych na ekranie aplikacji Facebooka, RMF, Gazety.pl czy też posłuchać i obejrzeć klipy z serwisu YouTube. Dla tych, którzy przywiozą jednak własne urządzenia, telewizor jest jednocześnie źródłem szybkiego i stabilnie działającego wifi. W intuicyjny sposób TV połączy nas z internetem, który oferuje rzadko spotykane jak na hotele prędkości – 40 Mbit/s download i 12 Mbit/s upload (wg. wwwspeedtest.pl).

Catering

W trakcie rezerwacji możemy wybrać dwa rodzaje śniadań. Pierwsze to “Grab and Go”, w cenie 25 złotych, w skład którego wchodzi świeżo przygotowana sałatka, kanapka, jogurt, kawa lub herbata oraz owoce. To opcja dla tych, którzy wyjeżdżają wcześnie rano i chcą zabrać wczesny posiłek np. do samolotu. Śniadanie odbieramy tuż przy recepcji.

Druga opcja to pełne śniadanie w restauracji “Good Company”, znajdującej się w lobby hotelowym. Tutaj, za 45 złotych, mamy do wyboru dobrej jakości menu, z typowymi śniadaniowymi potrawami, co oczywiste, także na ciepło. Przy recepcji znajduje się także specjalne urządzenie, utrzymujące w odpowiednich temperaturach różne gatunki serwowanego tutaj wina – Enomatic. Codziennie możemy wybierać spośród ośmiu wyselekcjonowanych białych i czerwonych win. Całości dopełniają wysokoprocentowe alkohole.

Na konferencje

W części konferencyjnej – Sound Garden Conference Center – goście mają do dyspozycji 9 obiektów o łącznej powierzchni 800 m2 z naturalnym światłem, klimatyzowanych, z darmowym wifi do 70 Mbit/s. Największa sala, o wysokości ponad 7 metrów – Symphony – może pomieścić około 300 osób w układzie teatralnym, można do niej wprowadzić od strony ogrodu np. samochód.

soundgarden6

Oprócz kilku dużych sal – jedną z nich można dodatkowo podzielić na mniejsze – goście mogą skorzystać z małych executive room, w których swobodnie zmieści się kilkanaście osób i w których można także podać wykwintny obiad. Na parterze budynku – obok baru i restauracji – znajduje się przeszklone lobby, mogące swobodnie pomieścić kilkaset osób, w którym można zorganizować koncerty.

soundgarden5

Tutaj także mamy do dyspozycji najszybszy w całym obiekcie, sięgający 70 Mbit/s, dostęp do internetu. W okresie letnim można wykorzystać także ogród, znajdujący się na tyłach hotelu.

Ocena

Bliskość lotniska, absolutnie pachnący nowością obiekt i bardzo dyskretna obsługa pozwala nam wystawić Sound Garden Hotel wysoką notę. Zadowoleni z tego miejsca będą szczególnie ci, którzy cenią sobie spokój, bezpłatny szybki internet i duże przestrzenie. Grupy docenią z kolei ponadstandardowo duże i nowoczesne sale.

Ceny:
Od 179 PLN (Classic Single Room)
Od 519 PL (Grande Room)
Dodatkowo: Śniadanie Grab and Go – 25 PLN, śniadanie tradycyjne – 45 PLN, podziemny parking – 50 PLN.


Sound Garden Hotel

Ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa, Polska.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.