Accor uruchomi 92 nowe hotele

Autor tekstu: , Data publikacji:

Accor, francuskie konsorcjum hotelarskie uruchomi w przeciągu najbliższych czterech lat dziewięćdziesiąt dwa nowe hotele w Wielkiej Brytanii. Większość z zaplanowanych obiektów ma działać pod markami Ibis Styles i Mercure.

Francuskie przedsiębiorstwo hotelarskie zrzeszające m. in marki takie jak Sofitel, Novotel, Mercure, Orbis czy Ibis podjęło decyzję o uruchomieniu do 2018r. dziewięćdziesięciu dwóch nowych hoteli w Wielkiej Brytanii. Obecnie firma posiada dwieście osiem obiektów w tym kraju, których głównym profilem działalności jest obsługa gości podróżujących w celach biznesowych. Należące do Accora marki Ibis Styles i Mercure, które mają stanowić znaczną część nowej inwestycji cieszą się zdaniem władz spółki największym zainteresowaniem wśród klientów.

– Naszym celem jest, aby do 2018r. w Wielkiej Brytanii funkcjonowało 300 hoteli różnych marek należących do spółki Accor. W naszym najnowszym przedsięwzięciu planujemy zainwestować przede wszystkim w marki Ibis Styles i Mercure. Obydwie z tych marek reprezentują średni standard i są obecnie najprężniej rozwijającymi się podmiotami w portfelu Accora – powiedział Thomas Dubaere, dyrektor zarządzający Accora w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Najbliższe plany rozwoju Accora na rynku brytyjskim nie ograniczają się jednak tylko do średniego sektora. W ostatnich dniach francuzi zapowiedzieli uruchomienie do 2016r. hotelu działającego pod marką MGallery przy Leicester Square w Londynie, a także dwóch obiektów Ibis Budget przy Piccadilly Circus. Ponadto do 2018r. grupa zamierza otworzyć w stolicy Wielkiej Brytanii apartamenty mieszkalne działające pod marką Adagio Aparthotel.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.