Hampton by Hilton Warsaw City Centre z nagrodą

Autor tekstu: , Data publikacji:

Nowy hotel Hampton by Hilton Warsaw City Centre jeszcze przed oficjalnym otwarciem otrzymał prestiżową nagrodę CEE Green Building Awards. Otwarcie hotelu planowane jest na maj.

Podczas gali CEE Green Building Awards, Hampton by Hilton Warsaw City Centre otrzymał prestiżowy certyfikat LEED ‘Gold’ Application In Process. CEE Green Building Awards to swoisty znak jakości „Eko” stosowany w budownictwie. Jest on przyznawany obiektom energooszczędnym, wykorzystującym nowoczesne, przyjazne dla środowiska materiały i technologie.

Certyfikat LEED ‘Gold’ Application In Process został przyznany hotelowi Hampton by Hilton Warsaw City Centre za jego energooszczędność oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii i materiałów przyjaznych dla środowiska. Hotel wyróżnia niskie zużycie energii i wody, oraz zredukowany spływ wody deszczowej.

Hampton by Hilton Warsaw City Centre będzie największym hotelem tej marki w całej Europie. Budynek mieści się w samym centrum miasta przy ul. Wspólnej 72, w bliskim sąsiedztwie Dworca Centralnego. Bliskość najważniejszych arterii komunikacyjnych sprawia że dostęp do zabytkowego Starego Miasta, czy lotniska Chopina jest wyjątkowo łatwy. Centralna lokalizacja hotelu gwarantuje gościom szybki dostęp do sklepów, restauracji i atrakcji turystycznych miasta np. Zamku Królewskiego, Muzeum Narodowego czy Pałacu Kultury i Nauki.

Na 17 kondygnacjach hotelu znajduje się 300 nowoczesnych i komfortowych pokoi, przygotowanych z myślą zarówno o osobach będących w podróży służbowej, jak i turystach. Przestronne i gustownie urządzone pokoje wyposażono w nowoczesne udogodnienia, które umilą pobyt podróżującym. W każdym pokoju, goście będą mieli do dyspozycji 32-calowe telewizory HD, radiobudziki z możliwością odtwarzania plików mp3, specjalnie zaprojektowane łóżka Hampton oraz szybki internet wi-fi na terenie całego hotelu.

Osoby podróżujące w interesach docenią  całodobowy bar z przekąskami i świetnie wyposażone centrum fitness. Hotel oferuje również śniadania w cenie noclegu i daje swoim gościom 100% gwarancję satysfakcji Hampton by Hilton™. Nowy Hampton by Hilton uczestniczy również w wielokrotnie nagradzanym programie lojalnościowym Hilton HHonors®*, oferującym szansę na zdobycie punków i odbioru nagród w ponad 4 000 hoteli na całym świecie.

Oficjalne otwarcie hotelu Hampton by Hilton Warsaw City Centre planowane jest na maj.