Hello Kitty w Eva Air

Autor tekstu: , Data publikacji:

Władze linii lotniczych Eva Air wprowadziły z okazji dwudziestolecia istnienia nowy wygląd części swojej floty. Pięć należących do przedsiębiorstwa Airbusów zostało udekorowane motywem rysunkowego kota Hello Kitty.

Władze spółki podjęły decyzję o udekorowaniu pięciu swoich Airbusów 330-300 motywem Hello Kitty na podstawie międzynarodowej sympatii zarówno wśród dzieci jak i dorosłych do grafiki rysunkowego kota. Przez długi czas Hello Kitty funkcjonował jedynie, jako wzór w przemyśle zabawkarskim i odzieżowym skierowanym do najmłodszych klientów. Obecnie jednak grafiki z wizerunkiem małego kota możemy spotkać również na rynku usług dla dorosłych na produktach takich jak notebooki czy karty płatnicze. Wśród pełnoletnich fanów kociego motywu znajdziemy m. in. modelkę Naomi Cambell czy piosenkarza Ricky’ego Martina – informuje portal spendit.pl.

Rysunkowa grafika Hello Kitty w specjalnie udekorowanych Airbusach jest nieodłącznym elementem podróży pasażerów, którym nadarzy się okazja lotu jednym z pięciu samolotów. Poza motywami umieszczonymi zewnątrz kadłubów maszyn symbol rysunkowego kota umieszczony jest wewnątrz kabiny na fotelach, serwetkach, pudełkach z posiłkami, papierowymi kubkami czy saszetkami z cukrem. W trakcie podróży na pokładowych ekranach wyświetlane są animacje Hello Kitty. Dodatkowo panie zatrudnione na stanowisku stewardes w momencie podawania posiłków ubrane są dodatkowo w różowe fartuchy z symbolem rysunkowego kota.

Każdy z pasażerów chcący udać się w podróż samolotem ozdobionym wizerunkiem Hello Kitty czy to za sprawą własnej sympatii do tej postaci czy za namową swoich pociech powinien szukać połączenia realizowanego przez linie lotnicze Eva Air z lokalizacji takich jak Tajpej, Hong Kong, Guam, Fukuoki, Seul, Szanghaj czy Sapporo.