HRS rozpoczyna współpracę z GetThere

Autor tekstu: , Data publikacji:

HRS światowy lider wśród portali hotelarskich dla klientów korporacyjnych zdecydował się na współpracę z GetThere, globalną firmą technologiczną świadczącą usługi dla firm i marek Sabre.

Od końca kwietnia połączone usługi HRS i GetThere będą dostępne dla klientów z całego świata, bez względu na to jakich systemów dystrybucyjnych używają.

„Współpraca z GetThere i systematyczna, wielokanałowa strategia dla klientów korporacyjnych oznacza natychmiastową możliwość korzystania z naszego hotelowego portfolio. Z perspektywy hoteli połączenie z GetThere pozwoli na uruchomienie globalnego kanału dystrybucji o poszerzonym zasięgu, szczególnie na ogromny rynek amerykański, gdzie Sabre jest niezaprzeczalnym liderem segmentu korporacyjnego. To sytuacja, w której obie strony wiele zyskują” – mówi Tobias Ragge Dyrektor Generalny HRS.

HRS i GetThere wierzą, że hotelarze wiele zyskają dzięki możliwości dotarcia do szerszego grona odbiorców, tysięcy klientów korporacyjnych oraz większości firm z listy Fortune 200 w 95. krajach. Każdego miesiąca 5 milionów unikalnych użytkowników odwiedza korporacyjny system rezerwacji, by wyszukiwać i rezerwować podróże służbowe. W 2012 roku GetThere zarządzało podróżami służbowymi o wartości ponad 9,5 miliarda dolarów.

„Tak szeroka i wyjątkowa oferta hoteli portalu HRS będzie miała ogromne znaczenie dla naszych klientów” – mówi Suzanne Neufang prezes GetThere. „Nie możemy się doczekać współpracy z HRS, która zapewni najlepszy wybór hoteli dla korporacji na całym świecie”.

HRS.pl on Facebooku: www.facebook.com/HRS.Polska

Serwis HRS
HRS jest operatorem ogólnoświatowego systemu rezerwacji hotelowych dla turystów indywidualnych i osób podróżujących służbowo, opartego na bazie danych obejmującej ponad 250 000 hoteli wszystkich kategorii w 180 krajach – średnio portal przyciąga 10 mln użytkowników miesięcznie. Dzięki dziesiątkom tysięcy hoteli, ofert zakwaterowania w domach prywatnych oraz setkom sieci hotelowych znajdującym się w ofercie, system HRS zapewnia największy wybór hoteli na świecie.

Bezpłatny system rezerwacyjny umożliwia dokonanie rezerwacji przez Internet po niskiej cenie, z gwarancją najlepszej ceny. HRS Exclusive Prices gwarantuje także ceny co najmniej 10 procent niższe niż w konkurencyjnych systemach. Wybór hotelu ułatwiają szczegółowe opisy hoteli, materiały filmowe i ok. 3 mln ocen hoteli zamieszczanych przez gości hotelowych. Portal HRS obsługuje miliony klientów indywidualnych. Ponad 30 000 firm regularnie dokonuje za pośrednictwem HRS rezerwacji miejsc hotelowych na potrzeby podróży służbowych, konferencji i wyjazdów grupowych i korzysta ze specjalnych stawek korporacyjnych HRS, umożliwiających obniżki cen nawet do 30 procent.

Firma jest także liderem innowacyjnych rozwiązań i wysoko stawia poprzeczkę dla branży w dziedzinie rezerwacji dokonywanych za pośrednictwem urządzeń przenośnych. HRS opracowuje aplikacje na wszystkie standardowe smartfony i tablety, dając klientom możliwość zarezerwowania pokoju w wybranym hotelu nawet w czasie podróży. Spółka HRS została założona w 1972 r., jej siedziba mieści się w Kolonii, a oddziały HRS znajdują się w Szanghaju, Londynie, Paryżu, Warszawie, Rzymie, Stambule i Moskwie. Jest też wyłącznym właścicielem portalu poświęconego Alpom, z siedzibą w Innsbrucku: www.tiscover.com oraz udziałowcem większościowym spółki hotel.de AG z siedzibą w Norymberdze.

fotolia-logo-white