Komentuj tak jak Tomasz Zimoch…

Autor tekstu: , Data publikacji:

Choć letnie Igrzyska Olimpijskie zakończyły się Polacy cały czas mogą wyrażać sportowe emocje na 5 Stadionie. Jak? Dzięki wyjątkowej aplikacji „Poleć Zimochem”. Zachowaj ducha niezwykłej atmosferze londyńskich wydarzeń na dłużej! Stwórz własny autorski komentarz i poczuj się jak Tomasz Zimoch!

Polaku – komentuj!

Jak się okazuje nie tylko kibicowanie może być prawdziwie ekscytującym przeżyciem, ale również… komentowanie. Im bardziej żywiołowe i pełne emocji tym lepiej!  Nic więc dziwnego, że od wielu lat jednym z najbardziej popularnych komentatorów jest Tomasz Zimoch, kultowy dziennikarz Programu I Polskiego Radia.

Udowadnia on, że komentowanie to coś więcej niż proste relacjonowanie bieżących zdarzeń. To pisanie słowem prawdziwych opowieści, które nierzadko okazują się mrożącym krew w żyłach przeżyciem. Do historii przeszedł jego apel do sędziego, w którym wołał „Panie Turek, niech pan tu kończy to spotkanie!”. Ten i wiele innych komentarzy trafiło do internetu zyskując sobie status memu, czyli idei, która rozprzestrzenia się w sieci.

 

Poleć Zimochem!

Dzięki wyjątkowej aplikacji, stworzonej przez jednej z największych kompanii piwowarskich każdy choć przez chwilę będzie mógł poczuć się jak Tomasz Zimoch. Wystarczy wejść na „Poleć Zimochem” – aplikację dostępną na Facebooku, stworzyć swój mem, wybierając jedną z dyscyplin sportowych oraz wymyśleć autorski sportowy komentarz. Gotowy mem z wizerunkiem Tomasza Zimocha trafi do galerii, a jego autor będzie mógł zamieścić go na swojej tablicy i podzielić się nim ze znajomymi. Codziennie 10 najlepszych zgłoszeń zostanie nagrodzonych zgrzewką piwa z dostawą do domu.

Zabawa trwa aż do 17 sierpnia. Nie przegap szansy i …poleć Zimochem!

Więcej informacji na stronie www.5stadion.pl