Emirates: Nowe połączenie na Phuket

Autor tekstu: , Data publikacji:

Emirates, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych świata, ogłosiła otwarcie nowego połączenia do Phuket w Tajlandii.

Phuket, największa wyspa Tajlandii znajdująca się na Morzu Andamańskim, stanie się dla Emirates od 10 grudnia 2012 drugim kierunkiem w Tajlandii.

Trasa do Phuket będzie obsługiwana przez Airbusy z miejscami w trzech klasach pasażerskich. Codzienny rejs EK 378 będzie startował z Dubaju o 12.45 i lądował na międzynarodowym lotnisku Phuket o 21.55. Rejs powrotny EK 379 zaplanowany jest następnego dnia o 00.35 z lądowaniem w Dubaju o 04.35.

Otwarcie nowego połączenia do Phuket przypadnie na początek sezonu wakacyjnego w tym rejonie. Emirates są obecne w Tajlandii już od 1990, kiedy zostało uruchomione regularne połączenie pasażerskie do Bangkoku.Tajlandia to ważnym rynek dla Emirates, które obecnie wykonują 4 rejsy dziennie do Bangkoku, z czego jeden obsługiwany jest przez Airbusa A380. Emirates spodziewają się dużego zainteresowania nowym kierunkiem zwłaszcza wśród pasażerów z Azji oraz Europy.

Phuket to 15 nowy kierunek, jaki Emirates otwierają w tym roku i drugi w płd.-wsch. Azji po mieście Ho Chi Minha, dokąd Emirates latają od czerwca.Emirates Holiday, część grupy Emirates, oferuje pobyty na Phuket w pięcio-, cztero i trzygwiazdkowych hotelach. Z ofertą można się zapoznać w wydawanej corocznie broszurze A World of Choice.

W czasie podróży pasażerowie Emirates mają na pokładzie serwowane posiłki przygotowane przez znakomitych kucharzy. Międzynarodowy personel pokładowy zapewnia niezapomniany serwis, zaś rozrywka na pokładzie jest najlepszą z oferowanych przez wszystkie linie lotnicze.