Meet and Greet. Nowa oferta dla pasażerów LOT

Autor tekstu: , Data publikacji:

Lecisz LOT z Warszawy klasą ekonomiczną? Teraz za niewielkie pieniądze zostaniesz potraktowany jak pasażer w klasie biznes.

Meet and Greet to pakiet usług dla pasażerów LOT-u, który mogą zamówić wszyscy korzystający z usług narodowego przewoźnika. Usługę mozna zamówić na 5 godzin przed odlotem samolotu z lotniska Chopina.

Pakiet obejmuje:
– pomoc przy obsłudze bagażu – przy wejściu do terminalu oczekiwać będzie na Państwa osoba, która przetransportuje Państwa bagaż do stanowiska odprawy.
– odprawę priorytetową przy stanowisku klasy biznes – czas Państwa oczekiwania do odprawy przy dedykowanym stanowisku skrócony będzie do niezbędnego minimum.
– przeprowadzenie do wyjścia do samolotu. Po przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa na pasażera będzie oczekiwał personel, który zaprowadzi go go do odpowiedniego stanowiska
– priorytetowe wejście na pokład samolotu – w przypadku samolotu zaparkowanego przy rękawie.

Ceny usługi Meet and Greet przedstawiają się następująco: dla pasażerów indywidualnych – 120 złotych, rodzina (2 osoby dorosłe plus dzieci do 15 roku życia – 200 złotych), grupa do 5 osób – 230 złotych.