Największy wycieczkowiec świata Allure of the Seas na Google Street View

Autor tekstu: , Data publikacji:

Nie wiesz, jak wygląda pokład największego statku wycieczkowego na świecie Allure of the Seas? Teraz możesz go dokładnie obejrzeć w usłudze Google Street View w aplikacji Google Maps. To pierwszy statek, który wpuścił na swój pokład ekipę, która zrobiła multimedialne zdjęcia do aplikacji.

Wirtualny tour po należącym do firmy Royal Caribbean Allure of the Seas jest dostępny w zakładce Google Maps Business View. Skąd taki pomysł? – “Business View” pozwala ludziom z całego świata zapoznać się z różnymi firmami za pomocą kilku klików. Można w ten sposób sprawdzić wszystko: od restauracji po samolot. Teraz, po raz pierwszy w historii Google’a, można zwiedzić także statek – mówi Deborah Schenker – Program Manager at Google UK.

By prezentacja była pełna, specjalne kamery Google’a wykonały ponad 20 tysięcy zdjęć. Zajmowało się tym 60 ludzi przez osiem dni. Dzięki temu powstał wirtualny tour po całym statku. Dzięki temu możemy zwiedzić wszystkie pokłady, włączając w to Royal Promenade – bulwar pełen butików, restauracji, kawiarni i sklepów, Central Park, czyli prawdziwy ogród dłuższy od boiska piłkarskiego, w którym rośnie ponad 12,000 roślin czy też imponujący Aqua Theather.

allure

Cały Google Virtual Tour dostępny jest w wynikach wyszukiwania Google, w Google Maps oraz Google+. Można się z nim także zapoznać pod adresem http://www.royalcaribbean.co.uk/royalview

Przypomnijmy, że w przyszłym roku Allure of the Seas zawita do Europy. Będzie odbywał regularne rejsy po Morzu Śródziemnym. Na trasie m.in.: piękne plaży Majorki, tajemnice Marsylii, starożytny urok Rzymu, smaki Neapolu, skąd bardzo blisko na uroczą wyspę Capri, oraz zachwycająca Florencja – i tylko jeden dzień na morzu. Rejs wycieczkowcem mozna zakupić na stronie www.royalcaribbeancruises.pl.